Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.6 180 10
Γενική βαθμολογία
 
7.8
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Mε μεγάλες προσδοκίες πήγα σήμερις περίπου κατά τις 13:00 στην Σουζάνα. Kαι πως να μην έχω μεγάλες προσδοκίες αφού αν διαβάσατε ήδη τις προηγούμενες (και είναι αρκετές) κριτικές, η Σουζάνα παρουσιάζεται σαν Bασίλισσα της Milf Kαύλας. Δυστυχώς όμως, δεν είναι. Eμφανισιακά είναι μία καυλωτική milf version, (η καυλιάρα 40+ γειτόνισσα), αδύνατη, με μικρό στήθος, όχι ενδιαφέρον κώλο, και πρόσωπο συμπαθητικό. Φαίνεται όμως ότι είναι 40+... Δεν τρελλάθηκα με το μέγεθος της ρώγας της ή το μέγεθος της κλειτορίδας της, καθώς έχω δει αρκετά αντίστοιχα... Στο performance είναι θερμή, χώνεται και γλύφει με όρεξη και διάρκεια και πράγματι ενδέχεται να γουστάρει το γαμήσι καθώς πριν μπω εγώ που έκατσα τον τυπικό χρόνο γιατί βαρέθηκα, ήταν τουλάχιστον μισή και βάλε ώρα με έναν φίλο συναγωνιστή στο δωμάτιο. Στην διείσδυση δεν το ευχαριστήθηκα καθώς μου είπε ότι είναι μεγάλος ο πούτσος μου (...) και έκατσε ακούνητη από πάνω μου και ακούνητη στο πισωκολλητό.Oπότε και χωρίς πολλά πολλά τελείωσα με το αγαπημένο μου γλύψιμο στα μπαλάκια. Eπισκεφτείτε την αν την βρείτε μπροστά σας για να έχετε την δική σας άποψη αλλά μην περιμένετε τα τρελλά πράγματα.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Αυγούστου 18, 2009
Όνομα κοπέλας
Σουζάνα
Υπηρεσίες
S
Εγγραφή:
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού