Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.1 173 10
Sex Studio 199648
Γενική βαθμολογία
 
8.5
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
9.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Βολταρισμα στον περιφεριακο τα περισοτερα σπιτακια κλειστα και κατηφορισα τα σκαλια στο συγκεκριμενο περισσοτερο για την φαση γυρνοβολουσα δεν ειχα σκοπο να περασω στα ενδοτερα.
Αδειο μηδεν κοσμος ουτε απεξω γενικοτερα (ποιο παλια θυμαμαι η περιοχη ειχε προσελευση μεγαλη)
Ο κλασικος τσατσος που ειναι ευγενικος και ωραιος τυπος , με περναει σε πριβε σαλονακι με κουρτινουλα!!
ερχετει η κοπελα και καθεται στα ποδια μου κλασσικα και ελα να περασουμε ωραια κλπ κλπ (δεν μασαμε μανταμ)
ομως στο πασπατεμα με κερδισε παρα πολυ το δερμα της της το οποιο δεν ξερω ρε φιλε τι βασουν αλλα ηταν μιλαμε αεροδρομιο τρομερη υφη εκει καπου ψιλοφτιαχτηκα και λεω παμε τη ψυχη εχει.
Η Δαναη εχει μετριο υψος , αρκετα ωραιο προσωπακι , ξανθο μαλλι καρε ,πολυ τιμιο σωματακι με αποκορυφωμα το δερμα και μικρο στηθακι.
Αρκετα δοτική και με ανεση χρονου (ισως επειδη δεν υπηρχε συναγωνιστης ουτε για δειγμα στην περιοχη , δεν ξερω) πολλα προκαταρτικα και αρκετη ωρα προσαπθουσε το μαναρακι να μου κανει και ισπανικο με τα μικρα του βυζακια... περασμα προφυλακτικου και μια πολυ πολυ τιμια και με διαρκεια πιπα. Παιχτηκε μπαλα λιγο με τα ποδαρακια της και τελειωμα με την κοπελα απο κατω!!
Γενικα μια παρα πολυ τιμια συναλλαγη δεδομενων και των ΄΄εξτρα ΄΄ στο βασικο εισητηριο.
Ηθελα να ξανα τεσταρω να δω αν ετυχα τετοιας συμπεριφορας και περιποιησης λογω ησυχιας οπυ ειχε η περιοχη ή αν ετσι το παει το προγραμμα αλλα το συγκεριμενο μαγαζι οπως κια τα υπολοιπα μια ειναι κλειστο μια ανοιχρο οποτε δεν ετυχε να ξαναπαω αλλα το εχω στο προγραμμα .

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιουλίου 06, 2022
Βάρδια επίσκεψης
Όνομα κοπέλας
Δανάη
Προκαταρκτικά
Ναι
Κόστος
50€
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
Σπουδαίος
Εγγραφή:
23 Σεπ 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
37
Likes:
1.506
Πόντοι:
2.411
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Johnstef, olddog, spipis71 και 5 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού