Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.2 97 10
ΠροβεβλημένηHot
Sex Studio 281110
Γενική βαθμολογία
 
8.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
10.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
6.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
10.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Συνάντηση πριν καιρό μιας και τώρα βρήκα χρόνο να αρχίσω να γράφω καμία κριτική! Το συγκεκριμένο στουντιο ίσως να είναι από τα πιο όμορφα που έχω επισκεφθεί καθώς έχει μεγάλο σαλόνι και βγάζει μια φρεσκάδα κι όχι κάτι παλιομοδίτικο! Η υπηρεσία πολύ ευγενική μου παρουσίασε την Κρυσταλ η οποία κατατάσσεται στην κατηγορία μιλφ μετρίου αναστήματος με τρομερές βυζαρες απολύτως τεχνίτες ? και λεπτό προς κανονικό υπόλοιπο σώμα! Πρόσωπο τύπου γαμησε με! Με τράβηξε καθαρά το πορνοσταρικο ύφος που είχε όποτε λέω δεν γαμιεται ας το κάψουμε το 50αρικο! Είσοδος στο δωμάτιο όπου άρχισε κάτι φιλάκια στο σώμα σαν προκαταρκτικά κι εγώ άρχισα να θωπεύω βυζια κωλους κλπ! Το βυζι άριστο ΑΛΛΑ το σώμα είχε γενικά χαλάρωση όπως κι ο κωλαρακος δείγμα ότι μάλλον δεν έχει γυμναστεί ποτέ στην ζωή της! Αυτό ήταν ένα μεγάλο μείον για μενα αλλά προσπαθώ να εστιάζω στα καλά για να μην χάσω την μάχη πριν κάν μπω στον αγώνα! Πιπα με λάστιχο όπου ήταν ωραία σαν εικόνα να σε τσιμπουκωνει μια τέτοια βυζαρου και εν συνέχεια την πήρα στα 4 όπου δεν διαμαρτυρήθηκε καθόλου και τέλος γύρισαμε ιεραποστολικό όπου και κατέθεσα εντός καποτας μιας και το θέαμα να έχεις μια μινιόν γυναίκα με τέτοιες βυζαρες το κάνει δύσκολο να κρατηθείς να μην χύσεις! Συνολικά μια μέτρια προς καλή εμπειρία κυρίως του θηλώματος που προκαλεί το οπτικό που αντικρύζεις όποτε δεν μπορώ να είμαι αντικειμενικός ακριβώς! Για μια φορά θα πω ότι αξίζει γιατί είναι δύσκολο να βρεις τέτοια εμφάνιση πλέον! Επόμενος στόχος που όλο αναβάλω θα είναι η Λιλλυ απτον ίδιο όμιλο!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Βάρδια επίσκεψης
Όνομα κοπέλας
Κρύσταλ
Προκαταρκτικά
Ναι
Κόστος
50€
Θα την ξανασυναντούσες;
Όχι
Ψωλεκτωρ
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
23 Απρ 2017
Μηνύματα:
Κριτικές:
11
Likes:
2.002
Πόντοι:
496
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 maradona7, faust_p, ilivefortits και 4 άλλα μέλη

Σχόλια

3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
14 Αυγούστου, 2022
Η συνενόηση με την κοπέλα έγινε στα αγγλικά ?
review reaction 1 lex24
14 Αυγούστου, 2022
Δεν θυμάμαι καθόλου αλλά νομίζω ότι κάτι μιλούσε!
18 Αυγούστου, 2022
μετά από εξακρίβωση ομιλεί και ελληνικά
review reaction 1 lex24
3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3