Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.7 106 10
ΠροβεβλημένηHot
Sex Studio 429556
Γενική βαθμολογία
 
4.2
Εμφάνιση κοπέλας
 
5.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
3.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
5.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
3.0
Η ημερομηνία είναι ενδεικτική, η κοπέλα είναι αρκετά ψηλή με ωραία πόδια Στήθος ψιλοπεσμένο για την ηλικία της το κρατάει με ένα ψιλοκορσέ δεν με πειράζει αυτό. Η ηλικία γυρώ στα 40-44 όπως ένα ωραίο μιλφ, αλλά εντελώς ψυχρή . Στο σαλονάρισμα βέβαια σου δίνει θάρος, αλλά όταν ήρθε στο δωμάτιο κάθεται ξαπλωμένη και τα περίμενε όλα από εμένα, μου ζήτησε μάλιστα να της κάνω και μασάζ γιατί ήταν λίγο πιασμένη, όπως και έκανα μήπως και θερμανθεί το κλίμα. Προσπάθησα να της πιάσω την συζήτηση αλλά δεν είχε και πολύ όρεξη, μου πέρασε προφυλακτικό αφού υπήρξε στύση και άρχισε την πεολειχία μετα του προφυλακτικού, έπειτα από αρκετή ώρα μου κάνει νόημα να έρθω από πάνω της . αφού είχε μουσκέψει το μουνάκι της με ένα φτύσιμο που έκανε στο χέρι της, Η αίσθηση από το μουνάκι της αρκετα καλή , ύστερα απο κανα 7 λεπτο σπρώξιμο τέλειωσα , αυτή αφού μάζεψε τα πραματα της έφυγε βολίδα . Συνολικός χρόνος παραμονής στο δωμάτιο 10 λεπτά. Προκαταρτικά μηδεν , βαρεμαρα έκδηλη που φαίνεται. Αξίζει να σημειώσω οτι είναι η τέταρτη φορά που πάω με την συγκεκριμένη και ληταν κάπως καλύτερη η συμπεριφορά της, τις 2 πρώτες δεν τις υπολόγισα γιατι πήγα σε βάρδιες που είχε κόσμο, και έλεγα μήπως ήταν η ιδέα μου, αλλά επαληθεύτηκε η συμπεριφορά της στα επόμενα ραντεβού που δεν είχε κίνηση, ίδια νοοτροπία"βαριέται να κουνήσει το χερί της παραπάνω" Στα μόνο θετικά η εμφάνιση της , και η καθαριότητα του χώρου , δεν νομίζω οτι αξίζει το πενηντάρικο.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Αυγούστου 09, 2022
Βάρδια επίσκεψης
Όνομα κοπέλας
Μαριάννα
Προκαταρκτικά
Όχι
Κόστος
50€
Θα την ξανασυναντούσες;
Όχι
EXOTIKOS_ERASTHS
Μέλος
Εγγραφή:
27 Μαϊ 2022
Μηνύματα:
Κριτικές:
1
Likes:
83
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 giorgiodelafuentes2, Johnstef, olddog και 1 ακόμα μέλος

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού