Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.3 255 10
Sex Studio 267090
Γενική βαθμολογία
 
7.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Καθυστερημένη κατά μία εβδομάδα η κριτική μου, αλλά δεν παύει να έχει ισχύ. Επίσκεψη την Δευτέρα 10/8, ώρα περίπου 12 μεσημβρινή. Πρόσβαση με συγκοινωνία, αλλά έβαλα 9 στη βαθμολογία για να μην πέσει ο μέσος όρος. Το μαγαζί δεν είχε καθόλου κόσμο (κατακαλόκαιρο γαρ), η τσατσά ευγενική, επέλεξα το απλό των 50€ και πέρασα στο δωμάτιο. Η κοπέλα (Τσέχα) είναι όπως φαίνεται και στις φωτογραφίες: ξανθόσγουρα μαλλιά, ωραίο σώμα, ολόλευκο δέρμα, ωραίος κώλος, κανονικό βυζί. Πρόσωπο όμορφο κι αυτό, όχι από αυτά που χύνεις και μόνο που τα βλέπεις, αλλά ωραίο.

Στην αρχή ήρθε από πάνω μου, της χούφτωσα τα βυζιά κι αυτή μου τα έδωσε στη μάπα. Στη συνέχεια τοποθέτηση καπότας και πίπα. Την ώρα της πίπας με κοιτούσε πού και πού στα μάτια, χουχούλιζε και κάνα δυο φορές τον έβγαλε και τον χτυπούσε στη γλώσσα της. Αρνητικό στοιχείο ότι δεν κάνει deepthroat. Μάλλον ούτε τον μισό δεν παίρνει μέσα. Στη συνέχεια καβάλημα από αυτήν με τα βυζιά της πάλι στα μούτρα μου, ιππασία σε σχετικά έντονο ρυθμό, με προστυχόλογα σε ελληνικά (τα μιλάει καλά) και αγγλικά. Χαστούκισα και λίγο το κωλαράκι της, πράγμα που δέχτηκε αδιαμαρτύρητα. Επόμενη στάση στα 4. Φοβερή θέα η κωλάρα της, πάλι χαστουκάκια που τα δέχτηκε, ρίχνοντας κι αυτή ένα στο πόδι μου. Δοκίμασα να της βάλω κωλοδάχτυλο, αλλά δεν το δέχτηκε. Σε λίγο τελείωσα με τις παροτρύνσεις και τα προστυχόλογά της.

Τελικώς, καλή εμπειρία, αν και έλειπε αυτό το κάτι που θα την έκανε ακόμη καλύτερη.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Αυγούστου 10, 2009
Όνομα κοπέλας
Βανέσσα
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
10 Οκτ 2007
Μηνύματα:
Κριτικές:
7
Likes:
375
Πόντοι:
366
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 ILIAS1339

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού