Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.2 168 10
ΠροβεβλημένηHot
Sex Studio 381573
Γενική βαθμολογία
 
8.5
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
10.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Αφου ειδα τις φωτογραφειες της κοπελας με καυλοσαν αρκετα και κατευθηνθηκα για το μαγαζι. Ηξερα οτι δε θα ειναι οπως εδειχνε στις φωτο αλλα τουλαχιστον να αξιζει.
Προσωπο ομορφουλη θυμιζει φιλες της κορης με σιδερακια.Κοντη σε υψος με μακρια μαλλια
Σωματοτυπο οχι μοντελε αλλα αρκετα καλο για τα δικα μου στανταρ οπου τα περασε σχεδον στη βαση.
Κωλος καλοσχηματισμενος αλλα πεταχτος.
Βυζια σιλικονη αλλα δεν δειχνει ΤΙΠΟΤΑ απο την επεμβαση ειναι σαν φυσικα.Ρογες μεγαλωνουν οταν τις γλειφεις και την καυλονεις ανετα αμα την πασπατεψεις με ωραιο τροπο οχι σαν ουγγανος.
Μεσουλα λεπτη με ωραιο δερματακι οχι ομως σαν πουπουλο.
Μουνι δουλεμενο τοσο οσο πρεπει οχι φακλανα.Μπαμπατσικο μουνι να χουφτωνεις.
Δεν δυσανασχετησε καπου το κοριτσι. Χουφτωματα παντου δαχτυλο στο στομα κτλ.
Αρκετες στασεις και μαλιστα φορουσε ενα δικτυωτο καλσον ολοσωμο με τρυπα για να μπορεις να τη γαμησεις με αυτο φορεμενο.Καπου της το ψιλοεσκισα και το εβγαλε μετα αλλα δε με χαλασε ειδη το ειχα απολαυσει.Σε επομενη επισκεψη θα της δωσω αλλο καινουργιο ασκιστο.χαχααχαχαχ
Εν ολιγης περασα πολυ καλα αφου γαμησα οπως πρεπει με ανεση με χουφτωματα με στασεις και με ενα ομορφο κοριτσι που δεν εχω κατι αρνητικο να πω για τη συμπεριφορα της.Ηταν αψογη.
Πρωτη μερα στη δουλεια σημερα δευτερα.Απο Βενεζουελα ειναι και παροτι αυτες ειναι μεγαλοφολες η συγκεκριμενη ηταν ΑΨΟΓΗ.
Υπαρχουν φωτο πραγματικες που εχω ανεβασει στο φορουμ για στουντιο μπορειτε εκει να τη δειτε διοτι οι φωτο του site δεν την αντιπροσωπευουν.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Αυγούστου 08, 2022
Βάρδια επίσκεψης
Όνομα κοπέλας
Dory
Προκαταρκτικά
Ναι
Κόστος
50€
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
claimain
Σπουδαίος
Εγγραφή:
25 Δεκ 2017
Μηνύματα:
Κριτικές:
40
Likes:
6.017
Πόντοι:
2.846
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 makis254, giorgiodelafuentes2, olddog και 4 άλλα μέλη

Σχόλια

4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
08 Αυγούστου, 2022
Φωτογραφειες στην σελιδα 3538
review reaction 1 maradona7
09 Αυγούστου, 2022
Ο ορισμος της αψογης ενημερωσης σε ολα . Λιτος , περιεκτικος , ακριβης και με φωτογραφιες . Κεντησες αλανι μου
review reaction 1 claimain
09 Αυγούστου, 2022
Οι φωτογραφιες της κοπελας αντιστοιχουν σε μια κοπελα που δουλευε παλι στα στουντιο αυτα το 2018-2019. Μια εμφανισιμη κοπελα με αμφιλεγομενο προς κρυο σερβις. Υπαρχουν και κριτικες.
Εισαι σιγουρος οτι η κοπελα ειναι καινουρια και χρησιμοποιουν τις ιδιες φωτογραφιες;
09 Αυγούστου, 2022
Βρε παιδες ελληνων που να ξερω αν ηταν η δεν ηταν πριν χρονια.
Η κοπελα ειναι μικρη και με σιδερακια δε δειχνει παλια καραβανα εκτος αν εργαστηκε ανηλικη.
Αυτο που εκανα ηταν να ρωτησω αν ειναι καινουργια η εργαζοτανε καπου αλλου και τωρα ηρθε.
Μου απαντησαν οτι σημερα ηρθε σημερα ξεκινα την πορνοκαριερα της.
Τωρα αν ηταν η δεν ηταν πριν χρονια δεν το γνωριζω.
Απο υπηρεσιες ηταν οπως τα λεω.Τιποτα λιγοτερο ενα τσικ καλυτερο.
Οι φωτο του στουντιο ειναι αλα νταλα οποτε δεν το εμπιστευεσαι διοτι χρησιμοποιουν γενικα κλεμενες φωτο με διάφορες κοπελες.
4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4