Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.2 71 10
Sex Studio 192307
Γενική βαθμολογία
 
4.6
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
1.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
10.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
1.0
Σάββατο βράδυ λοιπόν, και έχω κανονίσει με ένα φίλο και δυο κοπέλες να πάμε στο πανηγύρι που έχει εκεί κοντά στην οβρυα. Κατα της 10 η ώρα στο σπίτι μου αχυστος κιόλας, λεω να πεταχτώ στο Γλαύκο να μην πάω και στο πανηγύρι τιγκα στις καυλες.
Έφτασα στο 118 και λέω να πάω στο σπιτακι (Γ). Μπαίνω μέσα η τσατσα μου λέει έχω τη Τζουλιαννα σήμερα.

Η Τζουλιαννα έκανε το μαλλί ξανθό το άφησε ίσιο μέχρι τους ώμους, τράβηξε και το σταφιδιασμένο βυζι, είναι κοντουλα, σώμα καλο, κωλαρακι πεταχτό και έχει το προσωπάκι που θέλει ξεμουνιασμα

Την Τζουλιαννα την είχα πάρει και σε άλλη κριτική που έχω γράψει, πριν πολλούς μήνες που ήταν στις αρχές τις, και είπα να δω τι βελτίωση υπάρχει.

Μπαίνω στο δωμάτιο, μπαίνει και αυτή μετά από 2 λεπτά, μιλάμε λίγο αρχίζει τα φιλάκια και πάει για πίπα. Αρχίζει λοιπόν κάκιστη πίπα μην πω χειρότερη και από την πρώτη φορά από όσο μπορώ να θυμηθώ…. ποναγε το πουλί μου στην κυριολεξία !! Μετά από τόσο πόνο λοιπόν σηκώνεται και μου λέει έλα να ξαπλώσω…. Από μέσα μου θυμώνουν τις πρώτες φορές, αλλά όπως είχα γράψει και στην κριτική περίμενα σημάδια βελτίωσης…. Τελοσπαντων, κάνουμε ιεραποστολικό μπαίνω μέσα και το μουνι της ήταν τόσο κλειστό λες και ήταν παρθένα !!! θα είχαν να την γαμησουν λεω απο μέσα μου… μετά απο λίγο ειπα να την σφυροκοπησω στα τέσσερα να βρω ένα θετικό τουλάχιστον… Την βάζω στα τέσσερα (αφού νόμισα στην αρχή ότι μπήκα σε καμία κωλοτρυπιδα της) με τοσο κλειστό μουνι που είχε, και μετά απο λίγο έχυσα. Σηκώθηκε και έφυγε..

Συμπέρασμα: Μετά απο μήνες και πίστης ότι θα έχει βελτιωθεί, αυτή παρέμεινε στάσιμη !!! Άμα βαριέσαι Τζουλιαννα μου να κανεις αλλη δουλειά, οχι να έρχεται ο κάθε γαμιας σου, να κανει τον εργάτη, εσυ να μου τσεπώνεις τα φράγκα και να μου κάθεσαι σαν ξύλο. Απαράδεκτη δεν πρόκειται να την ξανά τιμήσω . Αλλά κορίτσια στα δίπλα σπιτάκια μπορεί να είναι πιο άσχημες να μην έχουν τοσο καλά προσόντα, αλλα τουλάχιστον προσπαθούν να το καλύψουν για να ξανά ερθει ο πελάτης, εσυ τίποτα !!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Αυγούστου 06, 2022
Όνομα κοπέλας
Τζουλιάνα
Προκαταρκτικά
Όχι
Κόστος
30€
Θα την ξανασυναντούσες;
Με τίποτα!
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
1 Σεπ 2019
Μηνύματα:
Κριτικές:
16
Likes:
301
Πόντοι:
290
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Stormbringer_77, alpula

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
09 Αυγούστου, 2022
Αν λέμε την ίδια που πήγα κι εγώ στο παρελθόν με το βυζί πέτσα....φίλε μου....περαστικά μας για το κομοδίνο που πηδήσαμε...
09 Αυγούστου, 2022
Πριν γράψω μια κριτική για μια κοπέλα, κοιταω παντα τις προηγούμενες κριτικές να δω εάν τα χαρακτηριστικά είναι ιδια… από ότι διάβασα στην κριτική σου το ίδιο κομοδίνο πηδήσαμε… Ελπίζω να σώσουμε κάνα άμοιρο που θα παει
review reaction 1 Stormbringer_77
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2