Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.5 190 10
Γενική βαθμολογία
 
7.5
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
6.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Ήμουν ανάμεσα σε Άντζελα που είναι δοκιμασμένη και στην Βίκυ νέα άφιξη τελικά κατέληξα στη καινούργια κοπέλα... Προηγούνταν από μένα ένας ακόμη περίμενα να δω το μωρό μόλις βγαίνει πρόσωπο δεν λέει και πολλά συγκεκριμένα να το πω απλά δεν βγάζει καύλα σωματακι όμως όσους τους αρέσουν πιο μινιον θα τους αρέσει.. πεταχτό κωλαρακι και βυζάκι να πιάνει η χούφτα σου πολύ ωραίο... ηλικία νορμάλ καμία 27 πρέπει να είναι...μου θύμισε το άλλο Ουκρανακι που είχε έρθει παλιότερα Αλιονα την λέγανε απλά η Βίκυ δεν την έπιασε ούτε στο 1/3 σε απόδοση.. Συγκεκριμένα μόλις μπαίνει στο δωμάτιο απευθείας πάει προς το κρεβάτι να αφήσει τα πράγματα της και να ξεντυθει ενώ εγώ την περίμενα μπροστά στην πόρτα να κάνουμε λίγο χαμουρεμα Money Mouth ... Ευτυχώς που την είπα και Hi.. ούτε καν θα μου μιλούσε... Σκέφτηκα ότι θα είναι φολα αλλά τελικά αποδείχτηκε ότι ήταν απλά αμήχανη και κουμπωμενη... ξάπλωσε λοιπόν και είδα ένα τέλειο ξυρισμενο μουνακι και έπεσα κατευθείαν ανάμεσα για γλυψιμο..το κράτησα πολύ ώρα γιατί ήταν πολύ ωραία εκεί μέσα... πέρασμα προφυλακτικου και ξεκίνημα πίπας τον έπιανε από την ρίζα κάποιες στιγμές της έπαιρνα τα χεράκια να κάνει κανένα deep αλλά δύσκολα.. Έχει πολύ ωραία ποδαράκια τα εγλυψα και αυτά όπως κάνω συνήθως σε τέτοιες περιπτώσεις και γενικά έβγαζε κάτι αματουρ... χωρίς τατουάζ και πιρσινγκς που για μένα είναι εντελώς ξενερα... Απλά με χαλούσε λίγο αυτό το πρόσωπο της απάθειας δεν έβγαζε κάτι καυλαδερο να θέλεις να την σκίσεις ..που αρχικά για αυτό τον σκοπό πήγα άλλου μου βγήκε πιο ήρεμο τελικά.. Τουλάχιστον θα έχω να λέω ότι κάρφωσα Κατσικογάμης ακόμα ένα όμορφο Ουκρανακι για την συλλογή και μόνο..Αυτά... Καλή συνέχεια σε όλους....

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Αυγούστου 06, 2022
Βάρδια επίσκεψης
Όνομα κοπέλας
Βίκυ
Προκαταρκτικά
Ναι
Κόστος
50€
Θα την ξανασυναντούσες;
Όχι
Crucifix4
Μέγας
Εγγραφή:
15 Νοε 2014
Μηνύματα:
Κριτικές:
63
Likes:
7.447
Πόντοι:
4.766
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Elganador, Διαγραμμένο μέλος 201295, azazel και 7 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού