Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.3 412 10
Sex Studio 367879
Γενική βαθμολογία
 
5.8
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
5.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
5.0
Επίσκεψη σήμερα κατά τις 20.00. δεν έχουν αλλάξει και πολλά εάν εξαιρέσουμε την τοποθέτηση ντουζ στο δωμάτιο που συνήθως πάω, το αριστερό. Η τσατσά είπε τουλάχιστον γεια. Από ποια δουλεύει και τι προγράμματα παίζουν γιοκ. Μούγκα στη στρούγγα. Αφού σεντόνια δεν αλλάζουν, στον πελάτη δε μιλάνε, μόνο το μαρούλι εισπράτουν, γιατί υπάρχουν; Η κοπέλα μπιμπελό, 2άρι φυσικό βυζάκι αλλά δεν το έχει. Ενώ στα προκαταρκτικά άρχισε με κάτι φιλάκια και τρίψιμο πάνω μου και ομολογουμένος γούσταρα γιατί σπάνιο το gfe στις μέρες μας, μετά το φόρεμα του σκούφου ακολούθησε μία άγαρμπη πίπα που ενώ ακόμα δε μου είχε σικωθεί τον ρούφαγε λες και είμαι στα τελειώματα. Με τα πολλά σικώθηκε το εργαλείο, της λέω να ανέβει λίγο από πάνω. Με το που καβαλάει αρχίζει το σφυροκόπημα αλλά μου κόπηκε η όρεξη μόλις άρχισε να αυτοαυνανίζεται με τη θέα της στον καθρέφτη. Γενικά ρε γμτ γκόμενα που απλά σε καβαλάει και κοιτιέται στον καθρέφτη και χτενίζεται, ξύνεται και δεν ξέρω τι άλλο μου τι σπάει. Με τα πολλα και για να μη μακρυγορώ τέλειωσα με μαλακία και ενώ με ρώτησε 5 φορές στα 20 λεπτά εάν τέλειωσα λόγο κάτι προσπερματικών. Οπότε όταν ξεφόρτωσα το υλίκο της το "πέταξα| στη μούρη και της λέω τώρα τέλειωσα και άντε γα****(αυτό από μέσα μου). Συγνώμη που δεν τέλειωσα από το σπίτι μου και απλά να έρθω να σκάσω το πενηντάρι. ΔΕ θα ξαναπάρω, ευχαριστώ.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Αυγούστου 16, 2009
Όνομα κοπέλας
Μιχαέλα
Σπουδαίος
Εγγραφή:
10 Νοε 2005
Μηνύματα:
Κριτικές:
21
Likes:
9
Πόντοι:
2.945
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού