Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.1 34 10
Γενική βαθμολογία
 
6.5
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
6.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
5.0
Μπηκα στον εν λογω οικο γιατι ξερω την τσατσα να μου ελεγε καμμια αξιολογη πληροφορια και μου βγαζει να δω την κοπελλα
και νασου η ουκρανη καρινα που δουλευε στην Ν.ουρανου 26 με την γαυλιαρα τσατσα που δουλευει παλι μαζι της στον τωρινο οικο.
Ενθουσιαστικα εγω και λεω ηρθε το στανταρακι μας μας να απολαυσουμε το υπεροχο λαρυγγατο τσιμπουκι της.ΟΜΩΣ βγαινοντας και βλεποντας με η κοπελλα μου λεει να ειμαι ηρεμος και ευγενικος γιατι εχει 2 χρονια να δουλεψει.Τεσπα λεω οκ και βουρ στο δωματιο,
οταν μπηκε η κοπελλα μεσα με ειπε ξανα να ειμαι ευγενικος οπως και ημουν με την πιπα της.Αφιερωσε χρονο στην πιπα,βαθυ λαρυγγατο σε πολλες στασεις μετα 3 στασεις πανω κατω και πισοκολλητο και να με τελιωσει με πιπα.Αυτη την φορα ανεβασα ρυθμο και ενταση οπου οντως δεν αντεχε οπως παλια και εφτασε η ωρα να τελιωσω και κει που ερχομαι για να τα παρει στο στομα οπως συνηθως σηκωνει το κεφαλι της και με τελιωνει με μαλακια.Τι κανεις την λεω παρτο στο στομα και μου λεει δεν κανω αλλο CIMΚεφάλι σε τοίχο!.ΞΕΝΕΡΩΣΑ ασχημα Θυμόςκαι λεω οχι ρε καριολα και συ.Τσατιστικα ασχημα γιατι η τσατσα δεν μου ειπε οτι η κοπελλα δεν κανει πια CIM οπου βγαινοντας εξω την ειπα και με πουλουσε τρελλαΚεφάλι σε τοίχο!.Ξενερωσα τοσο ασχημα πια γιατι οι ουκρανες μαζι με τις ρωσσιδες ηταν οι καλυτερες του ειδος και πλεον και αυτες μπηκαν στην σειρα της μετριοτητας.Δεν ξερω πια αν ξαναπαω στην κοπελλα και η σκεψη του να κατεβαινω αθηνα για τριημερα,ωριμαζει πιο πολλη γιατι εδω στην βλαχουπολη σαλονικα πια τα γουστα ειναι πανακριβα και η κοροιδια πεφτει συννεφο.Μαλακία

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιουλίου 30, 2022
Όνομα κοπέλας
Καρινα
Προκαταρκτικά
Όχι
Κόστος
40€
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
doggifuck
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
29 Ιουλ 2011
Μηνύματα:
Κριτικές:
32
Likes:
411
Πόντοι:
290
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 olddog, Cecell, Blastbeat208 και 7 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
02 Αυγούστου, 2022
Φίλε αν όντως έχει κόψει το cim θα χάσει όλοι την πελατεία τής.οταν το καταλάβει θα ξεκινήσει πάλι.ετσι νομίζω
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1