Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.4 224 10
Γενική βαθμολογία
 
8.4
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
9.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Μεταμεσονύχτια επίσκεψη στο αγαπημένο στουντιο στα βόρεια.Πέρασμα από τσατσα και ερώτηση για κέρασμα.2 κορίτσια η βάρδια,ελις και Ρενάτα και πήρα κατευθείαν την Δευτέρα χωρίς σαλοναρισμα,διότι εχω ξαναπάρει ελις και δεν είναι του γούστου μου.Πριν ετοιμαστεί το δωμάτιο,η κοπελα περνάει από μπροστά μου,με χαιρετάει μ ένα διάπλατο χαμόγελο και λέω μέσα μου,εδώ είμαστε.Παίδες δεν έπεσα έξω.Από εμφάνιση μπορεί να μην έχει κάτι το ιδιαίτερο αλλα είναι τόσο γλυκιά και χαμογελαστή που σε κερδίζει κατευθείαν.Προκαταρκτικά με φιλια στο σώμα εκατερωθεν,όπου έχει τέλειο δέρμα απαλό και αψεγάδιαστο,βυζι σχετικά μικρο αλλα πολυ όμορφο.Αφού κατέβηκε να περιποιηθεί τις μπάλες και τον κορμό,της λέω Παρτον στόμα και περνάει το λάστιχο.τρομερή θεά στον καθρέφτη ο πάτος της,όπου μόλις είδε οτι ήθελα να τον περιποιηθω τον εφερε κοντά μου.Δεν μπόρεσα να περιμενω και την στηνω στα 4 όπου κ εκεί το θέαμα ήταν απίστευτο.Αντέχει σε δυνατούς ρυθμούς και μπατσακια και μάλιστα τα ζητάει και πρόθυμα.τελείωμα εκεί εννοείται,όπου μ είχε καυλωσει με τις φωνούλες της.Η κοπέλα το έχει και στα σοσιαλ καθώς κάναμε καλη κουβέντα μετά όπου με ρώτησε αν είμαι ξένος Γιατι ενθουσιάστηκε που εχω περιτομή.Μια πολυ γλυκιά παρουσία,με άφησε αρκετά ικανοποιημένο,το ίσως το βάζω Γιατι αυτή την περιοδο ψάχνω πιπινάκια και η ίδια είναι στο προμιλφ στάδιο.Μπορεί να έφταιγε κ η χημεία μας,πάντως θεωρώ αξίζει μια επίσκεψη.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιουλίου 27, 2022
Όνομα κοπέλας
Ρενάτα
Κόστος
50€
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
19 Νοε 2019
Μηνύματα:
Κριτικές:
11
Likes:
257
Πόντοι:
290
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 olddog, giorgiodelafuentes2, Paliotsarkadoros και 4 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού