Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.2 204 10
ΠροβεβλημένηHot
Sex Studio 455786
Γενική βαθμολογία
 
6.4
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
6.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Δουλειές στο κέντρο με το αμάξι και χτυπάνε καυλες,εχω μισάωρο κενό οποτε πετάγομαι στο 30.Πρόσβαση εύκολη και πάρκινγκ ευτυχώς έχει από κάτω αλλιώς δεν βρίσκεις ποτέ,ειδικά πρωί π πήγα Εγω.Ανεβιανω,ευγενέστατη τσατσα μ λέει έχει μονο μια κοπέλα την Ιζαμπέλα,οποτε μπαίνω,μπανιαριζομαι και περιμενω.Φτάνει η κοπέλα κ καυλωνω κ άλλο…Κορμάρα,βυζαρες,Κωλαρα και όμορφο πρόσωπο (αν και άβαφη,περιποιημένη σίγουρα πιο μουναρα) από τις κοπέλες που γυρνάς το κεφάλι σου στον δρόμο,κοριτσάκι που σε συφυλιαζει.Μιλάει μονο αγγλικά αλλά σε εξαιρετικο επίπεδο και έχει διάθεση για σοσιαλ.Να σημειωθεί ότι μιλάει αρκετά οποτε κόψτε την σε κάποια φάση.Στα του ματς πρωτοβουλίες δεν παίρνει,κυνηγήστε το αλλά μόλις ξεκινήσει έχει ρυθμό.Προκαταρκτικά δεν,πίπα με σκούφο παρά πολυ καλη μ ελάχιστο χέρι κ πολλα φτυσίματα (σκέφτηκα πως Μαλακια μου που δεν πήρα το ελεύθερο στοματικό στα 70 αλλά από την άλλη μάλλον θα με τελειώνει εκεί χωρίς καν να μπω).Αφου είμαι έτοιμος την γυρίζω στα 4 όπου η θεά είναι τέλεια με τον πάτο της στημένο πιάτο.Αντέχει δυνατό χτύπημα και έχει ωραίες κραυγούλες.τελείωμα στο λάστιχο και πάλι σοσιαλ όπου η κοπέλα είναι γενικά ευδιάθετη και χαμογελαστή.Μπανάκι κ αντίο.Δυνατό ατού τα βυζια και η όλη εμφάνιση,βρίσκεις καλύτερες υπηρεσίες αλλά την όμορφια αυτή μονο σε εσκορτ και σε άλλες τιμές.Τίμια αρκετά σε ολα,λογικά θα ξανά προτιμηθεί Γιατι της χρωσταω μια ακαποτη πίπα.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιουλίου 26, 2022
Βάρδια επίσκεψης
Όνομα κοπέλας
Ιζαμπέλα
Κόστος
50€
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
19 Νοε 2019
Μηνύματα:
Κριτικές:
11
Likes:
257
Πόντοι:
290
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Paliotsarkadoros, giorgiodelafuentes2, Prevelis και 2 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
26 Ιουλίου, 2022
Εχω δει την κοπελα εδω και πολυ καιρο. Μην περιμενει καποιος να δει το πλασμα οπως δειχνουν οι φωτο.
Καταταλα μουναραααααα. Εδω κλαιμε χαχαχαχα
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1