Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.2 41 10
Γενική βαθμολογία
 
7.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
6.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Κλασική μεσημεριανή πεζοπορική βόλτα στην στούντιοπεριοχή και μετά από λίγο ψάξιμο (είδα και τηβ Άντζελα την Ουκρανιδα μετα από δύο χρόνια παραμένει όμορφη για τους φανς της) πηγαίνω στην αγαπημένη γειτονιά του Ερημίτη εκεί έχω βάλει αρκετές τελευταίες... εμφανίζεται η γνωστή τσατσά η χοντρούλα που συνέχεια είναι χαρούμενη την έχω πετύχει και σε άλλα σπιτάκια... Έχω μου λέει ένα καινούργιο μωράκι πολύ νέο θες να το δεις ... ασφαλώς της απαντάω.. Βγαίνει όντως ένα πολύ νεαρό Βουλγαρακι τσιγγανακι φυσικά και έτσι όπως το είδα αδύνατο με πεταχτό κωλαρακι μιας και είμαι φαν σε τέτοια φάση πλήρωσα και μπήκα στα ενδότερα...ντουζακι με θέα να με κοιτάει μία μεγάλη αφίσα της J.L όταν ήταν πιο νέα βέβαια... είχα γίνει ήδη τούρμπο Ναι! ... Μπαίνει λίγο κουμπομενο σε επικοινωνία απ' ότι κατάλαβα δεν πρέπει να έχει πολλά χιλιόμετρα στην δουλειά και αρχίζουμε να ρωτάμε ο ένας για τον άλλον ήξερε τα βασικά Ελληνικά... Αρχή λίγο πίπα τον έπιασε αρχικά και έλεγε το κλασικό είναι μεγκαλο.. καλά λέω ξεκινά δουλειά...δεν ήθελα πολύ πίπα γιατί έτσι όπως το έβλεπα μπροστά πιο πολύ καυλωνα... βάζει τζελ λοιπόν και την πήρα μόνο στην στάση ιεραποστολικό και έδινα δυνατα όσο την κοιτούσα φτιάχνουν περισσότερο δεν πρόλαβα να αλλαξω δεύτερη στάση τελείωσα μόνο σε αυτή..και πιθανολογω ότι θα ξαναπάω για επαναληπτική γιατί όπως προείπα είναι ακριβώς του γούστου μου...Καλό καλοκαίρι σε όλους ...

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιουλίου 23, 2022
Βάρδια επίσκεψης
Όνομα κοπέλας
Βερόνικα
Προκαταρκτικά
Ναι
Κόστος
40€
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
Crucifix4
Μέγας
Εγγραφή:
15 Νοε 2014
Μηνύματα:
Κριτικές:
63
Likes:
7.444
Πόντοι:
4.766
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Elganador, pasok, mpouxos και 10 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού