Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.6 393 10
Sex Studio 351809
Γενική βαθμολογία
 
4.5
Εμφάνιση κοπέλας
 
5.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
3.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
3.0
Σάββατο (ή Κυριακή ήταν, δεν θυμάμαι) πρωί, πάω στο γνωστό μέρος στη Βριλησσού 55, κατά τις 12 το πρωί. Παρ'ότι είχα δεί από το πρόγραμμα ότι ήταν μια σχετικά άγνωστη "Μόνικα" (χωρίς φωτό μάλιστα) είχα...τρελή όρεξη και ήθελα να πάω οπωσδήποτε, οπότε λέω ας πάω να δοκιμάσω. Πολυδιαφημισμένο το μαγαζί, με καλά "κομμάτια", λεώ, πόσο άσχημα να είναι. Και όμως ήταν, και μάλιστα πολύ άσχημα. Η τσατσά, ευγενική, μου λέει ότι είναι η Μόνικα, την βλέπω, σκάει ένα χαμόγελο, αδύνατη, μέτριο στήθος, ικανοποιητική φαινόταν. Σκάω τα 50, μπαίνω στο δωμάτιο, περιμένω, περιμένω, περιμένω...Έκανε τουλάχιστον 15 λεπτά, ενώ είχε πει ότι έρχεται. Αυτό όμως ήταν το λιγότερο. Μπαίνει μέσα, καμμία απολύτως όρεξη, ψεύτικο - σχεδόν εξαναγκαστικό χαμόγελο. Καμμία διάθεση για κουβέντα, (άλλωστε λίγα ελληνικά καταλάβαινε). Το μόνο που κατάφερα να αποσπάσω είναι ότι ήταν από Βουλγαρία και ήταν 19 ετών (κάπου εκεί πρέπει να ήταν όντως). Ξεκινάμε: Με το ένα χέρι κρατούσε την κρέμα, λες και θα έβαζε αντηλιακό. Ούτε καν έκατσε να ασχοληθεί λίγο (χαίδεμα κλπ, που λόγος για γλύψιμο), αλλά κατευθείαν το προφυλακτικό, το οποίο, αμφιβάλλω αν της έμαθαν να το βάζει και καλά, αφού το άνοιξε τοοοοσο πολύ που - φυσικά- πήρε αέρα. Της λέω αν επιτρέπονται τα πιασίματα - περιμένοντας σίγουρη απάντηση- και απαντάει με ένα ξερό κούνημα του κεφαλίου, το οποίο λίγα δευτερόλεπτα μετά διαπίστωσα ότι ήταν όχι, αφού όταν πήγα να την χαιδέψω χαμηλά, μου λέει "όκι ντάκτιλο μέσα". Χάλια πίπα, μικρής διάρκειας, και βιασύνη για το...ψητό. Ήρθε από πάνω, και με εντελώς ψεύτικα βογγητά - από το πρώτο δευτερόλεπτο, (τί ρεαλιστικό!) άρχισε να ανεβοκατεβαίνει με άτσαλο τρόπο κιόλας. Πάλι καλά που είχα απίστευτες κ@βλες και τελείωσα λίγο αργότερα. Σηκώνεται, μου δίνει φιλί στο μάγουλο (από αυτά που δίνουμε στους φίλους μας όταν τους βλέπουμε πριν κάτσουμε για καφέ) και σηκώθηκε και έφυγε λέγοντας "γκειά σου μωρό μου". Πιο χάλια δεν γινόταν, το μετάνιωσα απίστευτα που πέταξα τα 50 ευρώ. Εκεί συνειδητοποίησα και την τεράστια χρησιμότητα αυτού εδώ του site. Παιδιά, πριν πάτε οπουδήποτε ενημερωθείτε, διαβάστε κριτικές, για να μην "πετάτε" τα λεφτά σας χωρίς λόγο. Υπάρχουν πραγματικά "διαμάντια" στα ίδια λεφτά, οπότε δεν βρίσκω τον λόγο να υπάρχουν "σκουπίδια" και να επιβιώνουν από την δική μας ασχετοσύνη ή προχειρότητα. Κάντε την προεργασία σας και μακριά από κοπέλες σαν την Μόνικα...

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Αυγούστου 08, 2009
Όνομα κοπέλας
Μόνικα
Μέλος
Εγγραφή:
11 Ιουλ 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
2
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού