Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.1 1017 10
Sex Studio 824428
Γενική βαθμολογία
 
7.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Επίσκεψη πριν απο λίγο στο εν λόγω studio και γυρίζω με τις καλύτερες εντυπώσεις. Και αν η περιοχή με προδιέθετε λίγο αρνητικά γιατι μου θύμιζε τα φοιτιτικά χρόνια (μπουρδελοτσαρκες) και νόμιζα οτι θα ειναι όλο πιτσιρίκια, το μαγαζί αυτο κατα τη γνώμη μου ανήκει στα top studio της Αθήνας. Δεν εχει καμια σχέση με τα άλλα της περιοχής. Μου έκανε πολύ μεγάλη εντύπωση η καθαριότητα τόσο του μαγαζιου όσο και της κοπέλας που ήταν πολύ σχολαστική. Επίσης είναι πολύ όμορφα διακοσμημένο. Αν μπορούσα τουλάχιστον στην βαθμολογία του χώρου θα έβαζα 10 με τόνο (νομίζω είναι η 5η κριτική και ξελευθερώνομαι). Τώρα όσον αφορα τη Σοφία πολύ όμορφο νεαρό κορίτσι γεματη ευγένεια και συμμετοχή. Φοβερο μα φοβερό στήθος και απαλό και μεταξένιο δερματακι. Πολύ σφιχτο και γυμνασμένο κωλαράκι και έκατσε αρκετή ώρα στο δωμάτιο. Ηταν τόσο καλή που προσπαθούσα να μην τελειώσω για να ευχαριστηθώ το Full πρόγραμμα. Εν κατακλειδι για να ξεκουραστώ κιόλας, ένα μεγάλο μπράβο στην Άντζελα για το μαγαζί και ένα επίσης μεγάλο μπράβο στην Σοφία για τις υπηρεσίες, thanks και στις δύο. Σιγουρα θα ξαναεπισκεφτώ τόσο το συγκεκριμένο studio όσο και τη Σοφία



ΥΓ: Επίσης η κυρία στην υποδοχή ήταν πολύ ευγενική και συμπαθητική

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Αυγούστου 14, 2009
Όνομα κοπέλας
Σοφία
Σπουδαίος
Εγγραφή:
3 Μαρ 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
12
Likes:
347
Πόντοι:
2.297
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού