Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.5 34 10
Sex Studio 48305
Γενική βαθμολογία
 
7.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
για τη λολιτα οτι κι αν γραψω φιλοι μου ειναι νομιζω περιττο..μιας και μ εχουν καλυψει πολλοι ηδη πριν...ο λογος που πηγα να την τσεκαρω ηταν τα γραφομενα εδω και πραγματικα (την πρωτη φορα μαλιστα την περιμενα να ρθει 17:00) αξιζει τα λεφτα της...ειναι παρα πολυ καλη σ αυτο που κανει εμφανισιακα σε καυλωνει και ξερει να σε παιξει και στο μασαζ και στο σεξ..δεν συζηταμε οτι αν εδινε και κωλο θα ηταν ηδη ΤΟΠ αλλα κι η τιμη νομιζω δεν θα ηταν 50 Ε.αυτο που μουκανε ιδιατερη εντυπωση ειναι οτι τη 2η φορα,θες επειδη ειχα καυλες θες επειδη εκανε παρα πολυ καυλα το μασαζακι της (ειδικα στα επιμαχα σημεια),εχυσα στον παγκο του μασαζ οντας πληρως χαλαρωμενος...κι η Λολιτα συναγωνιστες,με σκουπισε επιμελως,με καθαρισε και συνεχισε το μασαζ που κατεληξε σε μια απιστευτη πιπα!!!με ξανακανε σιδερο σε χρονο ρεκορ πραγμα που την εφτιαξε και την πηδηξα ανελεητα στα 4 κι ιεραποστολικα ζητωντας να τη χυσω στις σιλικονατες βυζαρες της οπου και δεχτηκε με χαρα τις ριπες στραγγιζωντας μου μαλιστα τ αρχιδια και ενω γλυφοταν απο καυλα.....τι να πω??εμεινα πραγματικα μαγκες....δεν νομιζω να εχει κανεις αντιρρηση οτι αξιζει πολλα παραπανω απο 50 Ε γι αυτα που προσφερει και το πως τα προσφερει!!!Λολιτα μου ειπες πως θα πηαγινε διακοπες....ελπιζω να περασες καλα,θα τα πουμε συντομα..και ασφαλως να μην αλλαξεις τιποτα!!!και προπαντως τιμη!!!!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιουλίου 17, 2009
Όνομα κοπέλας
Λολίτα
Υπηρεσίες
Σεβαστός
Εγγραφή:
10 Αυγ 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
29
Likes:
195
Πόντοι:
2.007
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού