Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.4 163 10
Γενική βαθμολογία
 
8.5
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
9.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Επιβεβαιώνω και εγω με την σειρά μου ότι είναι μία από τις καλύτερες επιλογές αυτή την στιγμή, όσοι δεν έχουν πάει να δοκιμάσουν αξίζει τον κόπο όσα φράγκα θα δώσουν..εμφανιση λίγο στο πρόσωπο έχει το αρνητικό ότι έχει φουσκώσει τα χείλη της σε συνδιασμό με τα ασιατικά χαρακτηριστικά δεν είναι καλός συνδιασμός παρόλο αυτά και κωλαρακι και βυζακι πολύ καλά για να πιάνεις....Η τσατσά ήταν μία πολύ ήρεμη μαυρομαλλα , έκανα ντουζ και περίμενα το μωρό.. μόλις εισήλθε ήταν μέσα στο χαμόγελο και στην χαρά και άρχισε να τρίβεται πάνω μου στα όρθια πριν βγάλω την πετσέτα... έδινε φιλιά απλόχερα συνέχεια και γενικά είχε όρεξη για παιχνίδι... αφού πρώτα την εγλυψα άρχισε την πίπα δεν τον είχα σε τέρμα στύση μπορώ να πω ίσα ίσα σηκωμένο έκανε πολύ βαθεια μπασιματα δεν ξέρω ήμουν τέρμα καυλωμένος αν τα κατάφερνε σε σχετικά μεγάλο εργαλείο αλλά ακόμα κι έτσι παίρνει καλό βαθμό βάση περισσότερο για την όρεξη που έδειξε .. Αφού ήμουν ψιλοετοιμος να μπω την κάρφωσα μόνο στα τέσσερα βγάζοντας φυσικά fake αναστεναγμούς και μετά το τέλος αποχώρησε με το χαμόγελο και πάλι.. είμαι σίγουρος ότι θα ξαναπάω κάποια στιγμή πολύ καλή απόδοση στο δωμάτιο...Καλό καλοκαίρι σε όλους!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιουλίου 01, 2022
Βάρδια επίσκεψης
Όνομα κοπέλας
Nary
Προκαταρκτικά
Ναι
Υπηρεσίες
Κόστος
50€
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
Crucifix4
Μέγας
Εγγραφή:
15 Νοε 2014
Μηνύματα:
Κριτικές:
63
Likes:
7.446
Πόντοι:
4.766
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Elganador, anthotypos, Διαγραμμένο μέλος 201295 και 6 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού