Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.6 107 10
Γενική βαθμολογία
 
8.1
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
10.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Η συνεύρεση έγινε στο black angels. Γράφω εδώ γιατί δεν υπάρχει το συγκεκριμένο studio στο site.
Η Αλεξάνδρα είναι ψηλή, κοκκινομάλλα με μεγάλο κώλο και μεσαίου μεγέθους ωραία φυσικά βυζιά. Στο πρόσωπο χάνει γιατί της λείπουν μερικά δόντια. Πέρασα για 69 με 70 €.
Το δωμάτιο ήταν πολύ καλό, είχε στοματικό διάλυμα, αποσμητικό κλπ. Μου έκανε εντύπωση ότι η τσατσά όταν έφυγε ο προηγούμενος άλλαξε σεντόνι.
Μπαίνω στο δωμάτιο κάνω ντους και μετά από λίγο έρχεται το μωρό. Γδύνεται και αρχίζει να με φιλάει στο σώμα και να γλείφει τις ρώγες μου. Αφού μου τον έκανε κάγκελο ξεκινάει μια ωραία πίπα με deepthroat ανά διαστήματα, ενώ η θέα της κωλάρας της ήταν φανταστική. Έγλειψα τα υπέροχα βυζιά της και συνεχίσαμε με 69 για αρκετή ώρα και το ευχαριστήθηκα.
Στον αγώνα πρώτα ήρθε πάνω μου σε reverse cowgirl και κουνήθηκε πολύ καλά ενώ χούφτωνα την κωλάρα της, ιεραποστολικό για λίγο και συνέχεια στα 4 που είναι επίσης δυνατή.
Μου έκανε πίπα για λίγο και τελείωσα με μαλακία ενώ μου έγλειφε τα αρχίδια. Νομίζω ότι άργησα λίγο αλλά δεν ενοχλήθηκε. Χαιρετηθήκαμε μου είπε ότι είναι από Αθήνα και Κύπρο και αποχώρησε.
Μόνο αρνητικό ότι στο ιεραποστολικό ήταν αρκετά υποτονική, έκλεισε τα μάτια και γύρισε το κεφάλι στο πλάι.
Σε γενικές γραμμές πολύ καλή θα την ξαναεπισκεφτώ σίγουρα.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιουνίου 26, 2022
Όνομα κοπέλας
Αλεξάνδρα
Προκαταρκτικά
Ναι
Κόστος
70€
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
15 Δεκ 2017
Μηνύματα:
Κριτικές:
15
Likes:
267
Πόντοι:
290
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Salonikiospetitelover89, Tiger Ver., ΑΝΤΩΝΗΣΑΝΤΩΝ19 και 2 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
08 Αυγούστου, 2022
Τύπε, αυτή η Αλεξάνδρα που περιγράφεις δεν είναι ψηλή, το κοκκινομάλλα το προσπερνάω γιατί μπορεί να τα έβαψε, αλλά ψηλή δεν είναι σίγουρα, είναι πολύ δυνατό κορμί σφιχτό, λαρακω ζαραβυ οπως τα λες αλλά μέχρι εκεί
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1