Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.3 174 10
Γενική βαθμολογία
 
6.9
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Έχοντας στο μυαλό μου την Amaryllis από προηγούμενη φορά στο συγκεκριμένο studio όπου δεν είχα περάσει μαζί της πήγα μόνο και μόνο για την συγκεκριμένη κοπέλα. Έκανα λοιπόν το ντους στο δωμάτιο και την περίμενα.Μετα από δέκα λεπτά και ενώ την περίμενα ανυπόμονος μπαίνει και αυτή στο δωμάτιο.Βγαζει τα ρούχα της και έρχεται κατευθείαν προς το μέρος μου.Ειναι μια κοπέλα αρκετά ψηλή με υπέροχο φυσικό στήθος ,μακρια πόδια αλλα και όμορφα
οπισθια .Πιάνει τον πουτσο μου βάζει σκούφο και αρχίζει μια πολύ αισθησιακή ρυθμική πίπα με βαθιές καταποσεις.Ηταν υπέροχη.Την σταματάω ,ξαπλωνω στο κρεβάτι και αρχίζει να με καβαλάει σε στάση cowgirl και να κουνιεται σε γρήγορους ρυθμους .Μετά απο πεντε λεπτα της ζητάω να στηθεί ανάσκελα όπου μπήκα μέσα της .Αρχισα με χαμηλούς ρυθμούς φιλώντας τις υπέροχες ρώγες της ενώ μετά σήκωσα τα πόδια της και συνέχισα πιο γρήγορα με την κοπέλα να αρχίζει τους αναστεναγμούς.Το τελείωμα ήρθε μέσα της.Μου έβγαλε το προφυλακτικό και με ευχαριστησε .Αξίζει από ομορφιά και την προσπάθεια να μείνεις ευχαριστημένος.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιουνίου 24, 2022
Όνομα κοπέλας
Αμαρυλλίς
Προκαταρκτικά
Ναι
Κόστος
50€
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
Νέο Μέλος
Εγγραφή:
19 Οκτ 2019
Μηνύματα:
Κριτικές:
2
Likes:
33
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 giorgiodelafuentes2, kwstasxat, Paliotsarkadoros και 2 άλλα μέλη

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
25 Ιουνίου, 2022
Φιλε μου, μαλλον μπερδεψες τα στουντιο. Η Αμαρυλλις αυτης της αλυσιδας ειναι μια κοπελα που δεν ειναι ψηλη ουτε οπως χαρακτηριζεις.
review reaction 1 review reaction 3 claimain, Annapurna
25 Ιουνίου, 2022
Καλά μπορεί να είναι 1.45 ο φίλος που το ξέρεις ... Χεχε!
review reaction 3 pervsexmate
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2