Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.1 173 10
Sex Studio 199646
Γενική βαθμολογία
 
5.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
4.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
5.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
3.0
Εψαχνα να δω αν δουλεύει η Αλινα. Είδα νέο όνομα, αντε να δούμε λέω.
Φτάνω, μου ανοίγει μια καινούργια κυρία ευγενική κ ομιλητικη. Μου παρουσιάζει τη Στεφη. Λεπτό κορμί, ωραία φάτσα, ωραία μπούτια κ κωλος. Φόραγε σουτιέν τα βυζια τα έκανα για 1,5αρια το πολύ αλλά το γενικό σύνολο καλό. Την έβαλα να καθίσει δίπλα μου, πήγα να της βγάλω το σουτιέν, αυτό μέσα μου λέει. Μου εξηγήθηκε ότι δεν φιλάει, δεν κάνει ακαποτο κ δεν δέχεται γλυφομουνι. Δεν βαριέσαι είπα, είναι όμορφη. Όταν ήρθε στο δωμάτιο απογοήτευση. Τα βυζια πέρα από μικρά είναι άδεια. Υπάρχουν βυζια σφιχτά, ζελέ, νερουλα, πεσμένα. Αυτά ήταν σαν άδεια σακουλάκια τυρόπιτας. Τέλος πάντων με κάτι χάδια με κάλεσε κ μου έκανε την πιο σύντομη πιπα της ζωής μου. Συνέχισε με reverse cow girl . Ξερει το μειονέκτημα της κ δεν θέλει να δείχνει τα βυζια της. Μετά στήθηκε πισωκολητο. Αντέχει σφυροκοπημα, το κουλούρι της φαίνονταν δουλεμένο. Ποιος στο έχει ανοίξει την ρώτησα, ο γκόμενος μου απάντησε. Τη γύρισα ιεραποσυτολικα κ την σφυροκοπουσα λέγοντας ένα σωρό βρωμολογα. Τα δέχεται κ γενικά σε όλο το γαμησι έβγαζε καβλωτικες υποκριτικές κραυγές. Έχασα με μαλακια λόγω ζέστης κ αϋπνίας. ΝΑ ΤΟΝΙΣΩ ΟΤΙ ΣΤΟ 10ΛΕΠΤΟ ΚΟΙΤΑΞΕ ΤΟ ΡΟΛΟΙ ΤΗΣ. ΤΗΝ ΕΚΡΑΞΑ ΕΝΩ ΜΕ ΜΑΛΑΚΙΖΕ Αν θέλει να κάνει καριέρα θα πρέπει να:
Κάνει πλαστική στα βυζια
Να κάνει τουλάχιστον 5 λεπτά πιπα
Να μην κοιτάει το ρολόι της, αυτό παίζει σε μπουρδελο κ όχι σε στούντιο
Να μην βάζει τζελ στη καποτα

Πληροφορίες Επίσκεψης

Βάρδια επίσκεψης
Όνομα κοπέλας
Στέφη
Προκαταρκτικά
Ναι
Κόστος
50€
Θα την ξανασυναντούσες;
Όχι
mkavlos
Ανώτατος
Εγγραφή:
1 Ιουν 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
267
Likes:
3.434
Πόντοι:
10.450
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 paparotriftoulas, giorgiodelafuentes2, Marcus77 και 8 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
23 Ιουνίου, 2022
Σημερα μεσημερι τη συναντησα φιλε μου και ειχα εντελως διαφορετικη εμπειρια , θα γραψω και κριτικη . Για το στηθος το ανεφερα στο νημα εχεις δικιο, ρολοι δε κοιταξε καθολου ομως μαζι μου . Προσωπικα με αφησε πολυ ικανοποιημενο , θα ξαναδοκιμαστει απο βδομαδα βεβαια . Λαμβανω υποψιν τη κριτικη σου και εχω ακομη μεγαλυτερη περιεργεια να τη ξαναδω τωρα . Αν κοιταξε ρολοι στο 10λεπτο απαραδεκτη, εγω πανω απο 10λεπτο εμεινα κ δε συνεβη κατι τετοιο
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1