Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.0 143 10
Sex Studio 364099
Γενική βαθμολογία
 
5.8
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
5.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
5.0
Πήγα στον οίκο χωρις κάποιον στοχο, απλα ηθελα να δω και αν κατι μου αρεσε, θα προχωρούσα. Βγήκε η Εμανουέλα και η Λολίτα νομιζω, δν θυμάμαι καλα γιατι προτιμησα αμεσως την πρώτη. Για καποιο λόγο μου έκανε το κλικ. Μέτριο καλο ύψος, ομορφο υφος και καλο προσωπο. Οι φωτογραφιες στο σαιτ ειναι ακριβεις. Περναω, δωματιο πεντακάθαρο, η τσα2 ευγενικη, μπανιο και υπομονη για το κοριτσι. Μπαινει μεσα με καλη διαθεση αν και νομιζω παντα ειναι κατω απο 100%. Το στηθος ειναι απιστευτο, φυσικο μεγάλο και στητο! Απίθανη αισθηση στην αφη, και δερμα αψεξαδιαστο, εγω το απολαυσα πραγματικα. Το ισπανικο ηταν αλλο πραγμα, η πιπα ομως λιγο μετρια. οχι κακή ομως. Παίχτηκαν μονο ιεραποστολικο και ενα στα 4, οπου κ τελειωσα εκει. Δεν ήταν καμια σπουδαία εμπειρία, ομως το υλικο ειναι απιστευτο. Επίσης πολυ ωραίο τυπακι, ειλικρινης και ανετη. Θα μποροουσε να ειναι τοπ, αλλα για τν ωρα δεν ειναι. Ακόμα άριστα ειναι το 7 για μενα.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιουνίου 01, 2022
Βάρδια επίσκεψης
Όνομα κοπέλας
Εμμανουέλα
Προκαταρκτικά
Ναι
Υπηρεσίες
Κόστος
50€
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
Sakiς
Μέλος
Εγγραφή:
6 Μαϊ 2021
Μηνύματα:
Κριτικές:
6
Likes:
94
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Mpratan, giorgiodelafuentes2, Paliotsarkadoros και 1 ακόμα μέλος

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
27 Ιουνίου, 2022
Καλησπερα μυστη μ , Ειναι γ gfe ? Φιλια έδωσε ; Δίνει ;
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1