Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.1 173 10
Sex Studio 199649
Γενική βαθμολογία
 
9.5
Εμφάνιση κοπέλας
 
9.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
10.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Η ημερομηνία είναι ενδεικτική. Παρακαλώ άνετα μου άνοιξε η ευγενέστατη κ. Μπετη. Πήγα κατ ευθείαν στο δωμάτιο μια κ με την Αλεξάνδρα γνωριζόμαστε 10 χρόνια.
Έκανα μπάνιο κ περίμενα χαζεύοντας στη τουβου μια που της ξένιζαν το κωλι. Η Αλίκη αργούσε κ άνοιξα την πόρτα λέγοντας έτοιμος. Ζήτησα κ νερό. Σε λίγο ήλθε χαμουρεθμυτηκσμε φιληθηκαμε κ πήγαμε στη βρύση όπου μου ξαναεπλυνε το πουλί. Κατά την πλύση καυλωσα, την κάθισα στη πολυθρόνα κ άρχισα να της γάμο το στόμα. Μετά ξάπλωσα κ συνέχισε ένα τέτοιο υγρό βαθύ παιχνιδιάρα τσαμπουκι. Τη σταμάτησα γιατί θα εχυνα. Με καβάλησε κ άρχιζε να πιέζει την κλειδαριά της. Μετά από από λίγο γουρλωνει τα μάτια αρχίζει τα αχ βαχ κ μου λει χάνω. Την περνώ πισωκολλητα με θέα τις Βύζαρες της να παλονται. Για να μη χάσω σταμάτησα έβγαλα την καποτα κ μου ξαναπήρε πιπα. Έβαλα ξανά κάποια κ την έστησα ιεραποστολικα στο μπράτσο της πολυθρόνας όπου έχασα μουγκριζοντας. Έχασα 2 φορές μου είπε. Φιληθηκαμε, έφυγε έκανα μπάνιο ευχαρίστησα και έφυγα. Είναι 29 έτων, κοντούλα αρμονικό κορμί, ωραίο κωλαράκι κ φυσικά 3αρια βυζια, λαγνα ματιά κ ωραίο πρόσωπο. Στόμα για τσαμπουκι. Την λατρεύω

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιουνίου 02, 2022
Βάρδια επίσκεψης
Όνομα κοπέλας
Αλινα
Προκαταρκτικά
Ναι
Κόστος
50€
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
mkavlos
Ανώτατος
Εγγραφή:
1 Ιουν 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
267
Likes:
3.434
Πόντοι:
10.450
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 review reaction 3 mad_max, CaptainK, olddog και 6 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού