Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.6 98 10
Γενική βαθμολογία
 
5.2
Εμφάνιση κοπέλας
 
5.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
5.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
3.0
Και πολυ ασχημα προς τους πελατες.Εχω πια βγαλει την ακρη οτι δεν αξιζει να ασχολεισε με το σπορ σε αυτην την πολη,
αν δεν σου περισσευουν πολλα.Ειμαι μεση ηλικια με εμπειρια απο βαρδαρη και κατα καιρους ερχοταν κοπέλες που και
ομορφες ηταν και φιλοτιμες και βγαζαν γουστα με οχι ενα σκασμο λεφτα να ακουμπας.Κοπελες που ηταν θεες,με πιο προσφατες
για οσους ξερουν την εμμα απο κατεχακη την τσαρινα απο αν.γεωριου4 ακομα και την ειρηνη απο ν.ουρανου 26 οπου τα
βραδι ηταν η αλλη θεα η καρινα με το απιστευτο λαρυγγατο.Για την εποχη βαρδαριου δε μιλαω εκει υπηρχε τρομερος συναγωνισμος
απο γουστα,δεν ηξερες ποια να πρωτοπας.Τωρα πια υπαρχει μονο σαβουρα,κοροιδια,αρπαχτη και κομοδιναρια.Οι κυριες πια
δεν σεβονται τα λεφτα που δινεις και ακομα και τα 50Ε δεν τα σεβονται.Εγω πηγαινα με λιλιανα με 40Ε τελιωτικο στοματικο και σημερα με τελιωσε με μαλακια μολις μου ηρθε να τελιωσω.Και το εκανε επιτηδες με κακια και την ειπα γιατι ξηγηθηκες ετσι και με ειπε ετσι και
δεν με νοιαζει αν δεν ξαναρθεις.Ειναι πια χοντρη κοροιδια να δινω τα λεφτα μου σε αυτα τα κολοσπιτα με τον κατιμά σωματικα αλλα και ψυχολογικα σε αθλιες 'κυριες' γιατι τετοιες πια μειναν.Και η ανια παλια ηταν σουπερ μεχρι που το γυρισε ,το ιδιο και η ναταλι στην π.ερημητη.Θες γουστα εχει πιο ακριβο προγραμμα το ιδιο και η γαλλιδα΄βουλγαρα' νικολ η χριστινα στην ν.ουρανου στο πρασινο και αλλες.Δλδ ρε παιδια δεν σεβονται πια τα λεφτα μας που η πλεοψηφια απο μας δεν τα βγαζει ευκολα και αυτες ζηταν τιμες GG για να σε βγαλουν γουστα.Να δωσω 80Ε και βαλε για να χυσω Μια φορα.Ας βαλω κατι παραπανω να παω σε GG αλλα με δυο τελιωματα.Τελιωνοντας ΟΥΣΤ ΡΕ ΚΑΡΓΙΕΣ!! Μαζευω απο δω και περα και καθε τριμηνο αθηνα.Τερμα το κολοσαλονικα

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιουνίου 19, 2022
Όνομα κοπέλας
Λιλιάνα
Προκαταρκτικά
Όχι
Κόστος
40€
Θα την ξανασυναντούσες;
Με τίποτα!
doggifuck
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
29 Ιουλ 2011
Μηνύματα:
Κριτικές:
32
Likes:
411
Πόντοι:
290
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 toymoii, paparorokas, claimain και 12 άλλα μέλη

Σχόλια

11 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 10
1 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
20 Ιουνίου, 2022
Χαλάρωσε βρε αδερφέ κ μη δυσφημεις άδικα κοπέλες κ προωθείς άλλες...μήπως θες με 40 κ φουλ πρόγραμμα ...τόσο καιρό πελάτες είμαστε κ μια χαρά είναι κ τίμια στις υπηρεσίες που πρέπει είναι τα κορίτσια ....εσύ αν θες παπάδες τραβά κ στην Αθήνα κ στην Κολομβία κ όπου θες ....μη κατηγορείς άδικα κοπέλες κ προωθείς άλλες.....ξέρεις εσύ...
review reaction 6 doggifuck
20 Ιουνίου, 2022
Νταβατζακο σαλτα, που εμφανιστηκες απο το πουθενα.
20 Ιουνίου, 2022
Το μόνο που δεν ξερω και δεν μπορώ να κρίνω ειναι τι έγινε στο δωμάτιο μεταξυ σας. Αλλά για τα υπόλοιπα εχεις δίκιο σε ολα .
20 Ιουνίου, 2022
Και εμένα τελευταία μου φαίνεται ότι έχει αλλάξει συμπεριφορά προς το χειρότερο.
20 Ιουνίου, 2022
Πω πω φιλαράκι γούσταρα να σε ακούω να τα λες με σαλονικιά προφορά όνειρο θα ήταν
20 Ιουνίου, 2022
Νταβατζακο ανυπαρκτε που εκανες προφιλ για να απαντησεις τον μπουλο
20 Ιουνίου, 2022
Αισιόδοξη νότα ο σεβασμός που δείχνει η Νικόλ στα λεφτά του πελάτη.Μια από τις ελάχιστες της παλιάς καλής φρουράς που αντέχει ακόμα και σωματικά και ψυχολογικά.Οσοι ξέρουν ,την ξεχωριζουν γιατί και η ίδια κάνει εμάς να ξεχωρίζουμε.
review reaction 1 doggifuck
20 Ιουνίου, 2022
Ενα φεγγαρι ημουνα χαλκιδικη και πηγαινοερχομασταν θεσσαλονικη για διασκεδαση η και πουτανες.Αυτο πριν 5 χρονια.Πολυ ποιο ακριβα απο οτι σε αθηνα ειναι αληθεια και επισης οντος οι πουτανες που η καλυτερη ψιλοβλεποτανε δεν σεβονταν τον πελατη απλα οταν πηγαιναμε απο χαλκιδικη σε θεσσαλονικη ριχναμε και ενα μπουτσο απλα για το παλμαρε.
21 Ιουνίου, 2022
Έτσι ακριβώς είναι φίλε την έχουνε δει όλα τα μπάζα γυναικάρες και δεν εκτιμάνε τους πελάτες που τους αφήνουνε τον οβολό τους. Το είχα γράψει και σε ένα μήνυμα ότι είναι ξεπέτα πλέον η συγκεκριμένη και με την καθαριότητα δεν τα πάει τόσο καλά. Όσο για τον άλλο φίλο που λέει ότι προμοτάρει τις κοπέλες δεν έχω δει να το κάνεις αυτό ίσα-ίσα το αντίθετο
review reaction 1 doggifuck
21 Ιουνίου, 2022
Νταβατζακο τον μπουλο,αλλου αυτα
11 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 10
1 2