Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.6 180 10
Γενική βαθμολογία
 
7.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Μετά από ανάγνωση κριτικής για την συγκεκριμένη κοπέλα,η οποία είναι όντως καινούργια και λόγω του ότι εργάζομαι κοντά στην περιοχή,είπα να την επισκεφτώ.Η επίσκεψη έγινε Τρίτη 11 Αυγούστου και ώρα 13.00.Η υπηρεσία ευγενέστατη,ο χώρος προσεγμένος και καθαρός,με ντους στο δωμάτιο και καθαρή πετσέτα.Η κοπέλα είναι αθλητική,αδύνατη με συμπαθητικό πρόσωπο.Δεν μιλάει Ελληνικά και η φωνή της είναι μπάσα,κάτι που εμένα προσωπικά με φτιάχνει πολύ.Το χαρακτηριστικό είναι ότι πλήρωσα το βασικό πρόγραμμα των 50 ευρώ για να την γνωρίσω αλλά θα καταλάβετε παρακάτω γιατί το λέω αυτό.Ήρθε σχετικά γρήγορα στο δωμάτιο,με πλατύ χαμόγελο και έβγαλε αμέσως τα κόκκινα εσώρουχά της.Εκεί έπαθα την πρώτη πλάκα γιατί εκτός από το ωραίο σώμα της ανακάλυψα κάτι που μυ καυλώνει π΄΄αρα πολύ.Κάτω από το σουτιέν και πάνω από το δυομισάρι στήθος,είχε δύο απίστευτα χοντρές και πεταχτές ρώγες απ'αυτές που είναι μόνιμα καυλωμένες και φωνάζουν τρίψτε με,δαγκώστε με και γλύψτε με,πράγμα το οποίο φυσικά και έγινε αδιαμαρτύριτα!Η δεύτερη έκπληξη ήταν μέσα στο σλιπάκι της το οποίο περιείχε ένα φουσκωτό καλοξυρισμένο,πεντακάθαρο μουνάκι με πεταχτή επίσης κλειτορίδα.Εδώ κολλάει και αυτό που ανέφερα παραπάνω.Γιατί αφού γλύφοντας τις ρώγες της,έπεζα με την κλειτορίδα της που ήταν σαν κομπολόϊ και έβαζα μέσα δύο και τρία δάκτυλα,μου ήρθε η όρεξη να την γλύψω.Δεν είχα πληρώσει όμως για 69 και είχα στο μυαλό μου να της προτείνω να πληρώσω την διαφορά.Η κοπέλα δέχτηκε αδιαμαρτύριτα το γλύψιμο χωρίς να κάνει καμία νίξη για παραπάνω χρήματα,ούτε εκείνη την στιγμή ούτε μετά!Φάνηκε να απολαμβάνει το γλυφομούνι βγάζοντας μπάσες καυλιάρικες κραυγές.Πριν από αυτό να πω πως η πίπα της ήταν αργή,βαθιά και υγρή πάντα με σκούφο βέβαια.Την πήρα σε δύο στάσεις,πισοκωλητό με θέα έναν μικρό αλλά σφιχτό τουρλώτό κώλο με αδούλευτη σούφρα και ιεραποστολικό όπου και κατάθεσα μέσα σε κραυγές και προστυχόλογα στα Αγγλικά.Η βαθμολογία είναι η καλύτερη που μπορούσα να βάλω,κανονικά θα ήταν υψηλότερη.Την συστήνω ανεπιφύλακτα.Εγώ θα την ξανατιμήσω σίγουρα!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Αυγούστου 11, 2009
Όνομα κοπέλας
Σουζάνα
Υπηρεσίες
Σπουδαίος
Εγγραφή:
9 Μαϊ 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
18
Likes:
1.087
Πόντοι:
3.290
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού