Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.0 96 10
Γενική βαθμολογία
 
7.8
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
9.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Μετά από παρότρυνση φίλου και τεράστια ανάγκη για σκληρό σεξ με MILF πήγα Μαντόνα. Το θέαμα ήταν σοκαριστικό σε σχέση με πριν 8-10 χρόνια. Κι εγώ και φίλοι την έχουμε επισκεφθεί, ήταν σεξοβόμβα αλλά όχι πλέον. Plastics gone bad, τόσο που το σκέφτηκα αρκετά να μπω καθώς είχε δωμάτιο. Λέω οκ μια τελευταία φορά, ο φίλος είπε πως το σέρβις ειναι ακόμα τοπ οπότε μπήκα με ελ. στοματικό κλπ.
Έρχεται η τέως σεξοβόμβα μετά από αρκετά λεπτά και ξεκινάμε μπαλαμούτι και φιλοφρονήσεις, της ξεκαθάρισα πως έχω πολύ όρεξη και μου κλείνει το μάτι λέγοντας μου εγώ να δεις. Στο μπαλαμούτι και στα βαθειά φιλιά της ρίχνω μπατσάκια στον (τεράστιο πλέον) κώλο και χάνομαι στα βυζιά της με βυζοσκάμπυλα. Της λέω θέλω να σου γαμήσω το στόμα, κατεβαίνει άμεσα τον φτύνει και κάνει ένα σόου, μετά της πιάνω το κεφάλι και της γαμάω το στόμα σαν τον Μανουελ φεραρα, κάθε φορά που σταμάταγα τον έπαιρνε λαρύγγι. Ήμουν έτοιμος για την μάχη. Ξεκινάμε με ιεραποστολικό όπου την κάρφωνα δυνατά με τέρμα ανοιχτά πόδια και πότε στους ώμους μου τα πόδια της, μετά την έβαλα στα τέσσερα, καλό στήσιμο και έδινα εκεί πόνο, σταμάτησα και την έπιασα για φιλιά βυζιά και μπαλαμούτι γιατί ήμουν στο τσακ να χύσω οπότε έκανα ένα δίλεπτο διάλλειμα. Την έβαλα cowgirl χαλαρό, μετά έπιασε ταχύτητες και μετά έσκαγε με δυναμη, πάλι ένιωσα το τέλος να έρχεται οπότε την βουτάω έτσι ΄΄οπως είναι απο πάνω τα κωλομέρια και τρυπάω γρήγορα εγώ από κάτω για να τελειώσω αφού έχυσα για κανά λεπτό τρύπαγα ακόμα. Καλό το σέρβις, δεν πήγανε χαμένα τα λεφτά.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Μαΐου 09, 2022
Βάρδια επίσκεψης
Όνομα κοπέλας
Μαντόνα
Προκαταρκτικά
Ναι
Κόστος
80€
Spectro7
Σπουδαίος
Εγγραφή:
19 Ιουν 2018
Μηνύματα:
Κριτικές:
45
Likes:
1.674
Πόντοι:
2.471
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 review reaction 4 ant-ant, giorgiodelafuentes2, mrtraffic και 4 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
18 Ιουνίου, 2022
παλιοτερα ειχα κανει μια απ τις καλυτερες επιλογες Ναντια με Μαντοναα
τα λογια περισσεύουν σε τετοιες συναντησεις
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1