Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.4 224 10
Γενική βαθμολογία
 
6.5
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Χρωστουσα αυτη την κριτικη για αυτο το μοναδικο κομματι του εν λογω στουντιο.Τυχαια επεσε στην αντιληψη μου σχολιο συναγωνιστη για το εν λογω κοριτσι.ειπα λοιπον να δοκιμασω.Μουναρος ρωσοασιατικη γαζελα που το αγαλματενιο κορμι της σε προκαλει να το γλυψεις.Ηλικια γυρω στα 26-27 υπολογιζω.Ευρασιατικο προσωπο με κοντο μαλλι και ματια που ακτινοβολουν καβλα.Με συνεπηραν τα προστυχα εσωρουχα που φορουσε στο σαλοναρισμα που τονιζαν το φυσικοτατο δυομισαρι αλαβαστρινο στηθος της.Πληρωνω το παραβολο και μπαινω στο δωματιο μπερναμπεου.Στον σωστο χρονο ερχετε το μωρο .Με πετυχαινει ορθιο και ακαριαια με παιρνει στην αγκαλια της.Τα χειλη μας ενωθηκαν και ξεκινησαμε βαθια γλωσσοφικα απιστευτης ηδονης και καβλας.Με κοιτουσε στα ματια ενω αποζητουσε τα χειλη μου με την γλωσσα της.Γρηγορα βρεθηκαμε στο κρεββατι οπου η γλωσσα της με απιθανη μαεστρια εξερευνουσε καθε σπιθαμη του κορμιου μου.Αυτια λαιμο γλωσσοφιλα εναλλαξ στηθος .Εγλυφε τις ρωγες μου με δεξιοτεχνια ενω δεχοταν αδιαμαρτυρητα το δαχτυλο μου στο στενο μουνακι της.Πολυ γρηγορα ενιωσα τα μουνοζουμα της απλωνοντας τα στην ζωηρη κλειτοριδα της.Εφτασε στο καβλι μου το πηρε στο στομα με μαεστρια.Φτυσιμα πανω στο πουτσοκεφαλο ,βαθια deepthroat και γλυψιμο του κορμου κατα μηκος.Κατεβηκε στα αρχιδια μου μουλιαζοντας τα επι ωρα και ρουφοντας τα .Δεν αντεξα την αρπαζω απο τα μαλλια και την πεταω ιεραποστολικα στο κρεββατι για το πρωτο πιστοναρισμα.Διακοπτω ανεβαινω πανω της και της δινω τα αρχιδια μου στο στομα που τα ρουφουσε με μανια.Ξανα αλλαγη στασης ανεβαινει απο πανω πεσμενη προς το προσωπο μου.Να την καρφωνω με δυναμη και να με γλωσσοφιλιαζει με τρομερο παθος.Στην σταση αυτη με αφηνε να χαιδευω την δουλεμενη βαλβιδα της.Την σηκωνω και παμε πολυθρονα.Την στηνω στα τεσσερα να την ξεμουνιαζω ανελεητα ενω ενιωθα μαγκες στα αρχιδια να σταζουν τα υγρα της.Δεν μου ειχε ξανατυχει ουτε με γκομενα αυτο.την τραβαω παλι στο κρεββατι .Την στηνω σε doggy οπου η καβλα με ειχε θολωσει τοσο που ξεπερασα καθε αναστολη και εγλυψα πρωτα τα κωλομαγουλα και υστερα την κωλοτρυπιδα της ενω η γκομενα βογκουσε και εβγαζε κραυγουλες ηδονης.Εκει στα τεσσερα κρεμωσα το αιδοιο της μεσα στον λαστιχενιο περιορισμο .Το κοριτσι επεσε διπλα λαχανιασμενη και με διαθεση για λιγο σοσιαλ.Αυτος ο μουναρος επαγγελματιας ας μην λειψει απο το παλμαρε σας.Με ευχαριστησε ευγενικα με ενα βαθυ γλωσσοφιλο και εφυγε.Με μουδιασμενο ολο το κορμι μου αλλα με μια αισθηση γλυκιας αποφορτισης και χαλαρωσης αποχωρησα απο το στουντιο.Συναγωνιστες γαματε καλα και μην χανετε τις ευκαιριες.Τα καλυτερα μουνια ηταν παντα προσωρινα.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Βάρδια επίσκεψης
Όνομα κοπέλας
Λίλιαν
Προκαταρκτικά
Ναι
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
arxidakos
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
9 Ιουν 2022
Μηνύματα:
Κριτικές:
9
Likes:
2.444
Πόντοι:
481
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 delipas, maradona7, giorgiodelafuentes2 και 2 άλλα μέλη

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
17 Ιουνίου, 2022
Ποσο πλήρωσες?
17 Ιουνίου, 2022
50 ευρω φιλε μου
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2