Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.3 412 10
Sex Studio 367766
Γενική βαθμολογία
 
7.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
αν κι εχει περασει 1 μηνας απο την συνεδρια μου ε την μελινα αποφασισα να γραψω μια και δεν βλεπω κριτικες γι αυτο το κοριτσι..το οποιο πραγματικα ειναι μοντελο..προσωπακι απαιχτο,γλυκο και καυλιαρικο,σωματακι τουμπανο και μολις επεσε κι η μαγικη λεξη κουλουρακι στο μενου αυτο ηταν.δεν χρειαζοταν τιποτα παραπανω...ο χωρος ισως απο του πο καθαρους με ντουσακι,καθαρα σεντονια και πετσετα,παρκινκ ανετοτατο λογω μερςα και ωρας (18:00).η μελινα πεντακαθαρη,μοσχομυριζε,αψογη,χαλαρα αν την πετυχει κανεις εξω στο δρομο θα παθει,Sorry μελινακι αν σε ψιλοκομπλαρα (ξερεις εσυ),κι επισης σορρυ για τη λιγο βιαια εισοδο στην πισω πορτα..αλλα οπως θα θυμασαι και πολυ κρατηθηκα..ωρα αρκετη στο δωματιο,υπομονετικη,δε βιαζοταν καθολου,απολαμβανε το γλυφομουνι (τι μουνακι ρε μελινακι!!)λιγο δουλεια την πιπα μονο κατα τη γνωμη μου..θα τα ξαναπουμε σιγουρα..απ οτι μου πε ειναι εκει απογευματα 17:00-24:00.απο οτι ειδα υπαρχουν φωτο της στα κασσανδρας 4 και σολωμου 32.χαρακτηριστικο το τατου στην κοιλιτσα..πραγματικα πολυ καλυτερη απο κοντα..Μελινακι καλα να περνας...

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιουλίου 03, 2009
Όνομα κοπέλας
Μελίνα
Σεβαστός
Εγγραφή:
10 Αυγ 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
29
Likes:
195
Πόντοι:
2.007
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού