Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.0 188 10
Sex Studio 156549
Γενική βαθμολογία
 
5.8
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
6.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
5.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
5.0
Η Νικολ ειναι απο τις κοπελες που όταν ξεκίνησα τα πορνοπερπατηματα μου σαν μικρό παιδι μου θύμιζε τις μιλφαρες που έβλεπα στις τσόντες. Εμπαινα σε ενα ρόλο γαμωντας την. Είχα να την παρω πανω απο χρόνο και ποτέ απο τότε που μετακόμισε στα τρίδυμα. Μου ηρθε μια ακατανίκητη καυλα χθες σκεφτόμενος τις παλιές συνευρέσεις μαζι της και πήγα καρφωτός. Πλέον η νικολ εμφανίζεται με τσατσα. Πάνε οι εποχές που έσκαγε μύτη μόνη της.. Λεει λοιπόν η τσατσα τα προγράμματα βγαίνει και η Νικολ για ενα λεπτό και όπως φεύγει βλεπω να κανει μια ξινη γκριμάτσα. Περνάω με το απλό . Το δωμάτιο καθαρό μιας και ήμουν ο πρώτος. Έρχεται η Νικολ χωρίς διάθεση για πολλα προκαταρκτικά . Με άφησε να τις γλείψω βυζια αλλά όταν πήγα να τις παίξω τις τρυπούλες το ξέκοψε. Κάθεται στο κρεβάτι να ξεκινήσει την πίπα αμέσως . Το μόνο θετικό οτι με άφησε να της γαμησω το στόμα . Αλλά και σε αυτο αντιστάθηκε βάζοντας λίγο δόντι. Εμφανισιακά το σώμα και κυρίως ο κωλος εχει χαλαρώσει αρκετά . Την γαμησα σε μια στάση με λίπανση. Δεν ειναι η παλιά Νικολ με τα εξτραδακια της. Το περίεργο οτι μεγαλώνει και θα περιμενες να δίνεται πιο απλόχερα. Πλέον δουλεύει σε υψηλότερα βαλάντια. Εχω γράψει ξανά κριτική για να προλάβω κάποιους αλλά η νέα Νικολ δεν θυμίζει την παλιά

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιουνίου 14, 2022
Βάρδια επίσκεψης
Όνομα κοπέλας
Νικόλ
Προκαταρκτικά
Ναι
Κόστος
30€
Θα την ξανασυναντούσες;
Όχι
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
29 Ιουν 2017
Μηνύματα:
Κριτικές:
10
Likes:
485
Πόντοι:
311
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 pasok, laskos, doggifuck

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
15 Ιουνίου, 2022
Καποτε στην Αν.Γεωργιου που την προλαβα,καλη ηταν το εξαφανιζε στο στοματικο με καλουτσικο mouthfuck.Τωρα εχει κοφτη και μονο αν τα σκασεις θα σε δωσει πιο πολλα.Ο μονος λογος που παω ειναι για το στοματικο της στα 30Ε τελιωτικο.Ας οψεται η ανομβρια που υπαρχει!
review reaction 1 georgepalaio
01 Οκτωβρίου, 2022
Δεν νομίζω ότι υπάρχει τέτοια υπηρεσία πλεον
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2