Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.1 70 10
Sex Studio 85688
Γενική βαθμολογία
 
4.8
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
3.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
3.0
αντε να αλλαξεις δουλεια μωρη γαλοτσα!!!δυστυχως συνμπουρδελιαρηδες δεν ακουσα το ενστικτο μου και την πατησα...παω κατα τις 5 το απογευμα και η τσατσα μου εμφανιζει την εμμανουελλα.ωραιο προσωπακι, ξανθια, γυρω στα 28, 3αρι σιλικονατο βυζακι...το ενστικτο μου μου λεει να μην μπω, αλλα το ναζι της και το κουνημα της με εριξαν...παιρνω το προγραμμα των 80 ευρω (ακαποτη πιπα) και ανεβαινω στο δωματιο.κανω το ντουζακι μου και μετα απο λιγο ερχεται η εμμανουελλα.πιανουμε κουβεντουλα, χαμογελαστη, ωπα λεω καλα θα περασουμε...ξεκιναει πιπα μετρια με πολυ χρηση χεριου, της λεω ευγενικα να μην βαζει πολυ χερι και μου λεει οτι ετσι την κανει...το παραβλεπω...μετα απο 2 λεπτα σταματαει την πιπα και πριν προλαβω να της πω να συνεχισει λιγο ακομα, βαζει 1 τονο κρεμα στο μουνι της καιμε ρωταει πωσ θελω να πηδηχτουμε...ψιλοστραβωνω, αλλα δεν το συνεχιζω...της λεω ελα απο πανω...ερχεται και βαζει τα χερια με τετοιο τροπο που ελαχιστα μπορουσα να πιασω το στηθος της και φυσικα ουτε να γλειψω καμια ρωγα...σταματαει στα 30 δευτερολεπτα και κατεβαινει και μου λεει πωσ θελω να συνεχισουμε.της λεω πισοκολλητο.ξεκιναμε, βγαζει κατι ψευτικα ψιλοβογκητα και βαζει και το χερι της μπροστα απο το μουνι της με αποτελεσμα να μπαινει ο μισος πουτσος μεσα (εχω φυσιολογικο μεγεθος).εχω ηδη ξενερωσει πολυ, απο την πολυ κρεμα δεν ενιωθα τιποτα, με το χερι εμπαινα ελαχιστα μεσα, σταματαω και εγω και βγαζω και το προφυλακτικο για να τον παιξω μπας και τελειωσω.με βλεπει οτι τον παιζω και καθεται διπλα.της λεω, δεν μου γλειεφεις λιγο τα αρχιδια για να βοηθησεις λιγο?και τι μου απανταει??πληρωσες για αν σου γλειψω τον πουτσο και οχι για να σου γλειψω τα αρχιδια!!τι λες μωρη της λεω??δηλαδη αν ηθελα να μου γλειψεις την ρωγα μου θα μου ελεγες οτι δεν εχω πληρωσει για αυτο οποτε δεν το κανεις??σηκωιηκα την διαολοστειλα, της ειπα οτι ηταν η χειροτερη τανα που εχω παει και οτι πληρωσα 80 ευρω και οτι πρεπει να το σεβεται οπως την σεβομαι και εγω.δεν καθεισαι ουτε 5 λεπτα μεσα κυριολεκτικα και της λςω οτι στην φυλης με 20 ευρω θα καθοταν πιο πολυ.και μου λεει να πηγαινω στην φυλης.κατεβηκα κατω, τα εχωσα χοντρα και στην τσατσα και μου ζηταγε συγνωμη...να σεβομαστε τα κοριτσια που κανουν αυτη την δουλεια, αλλα να σεβονται και εκεινες τα χρηματα που δινουμε!ακομα τα κλαιω τα 80 ευρω που εδωσα...ουστ μωρη!!!μακρια παιδια!!!!αν μπορουσα θα εβαζα 2 στην συμμετοχη της...ουστ!!!!!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Αυγούστου 11, 2009
Όνομα κοπέλας
Εμμανουέλα
Σεβαστός
Εγγραφή:
1 Απρ 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
11
Likes:
134
Πόντοι:
1.992
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού