Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.1 1017 10
Sex Studio 824447
Γενική βαθμολογία
 
9.1
Εμφάνιση κοπέλας
 
9.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
9.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
10.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Καλησπέρα αγαπητοί συναγωνιστές!!! Μόλις επέστρεψα από το ίδρυμα Φ104 όπου επισκέφτηκα την Εύα. Άδεια η Αθήνα, ψιλογεμάτος εγώ (οικονομικά και σπερματικά) χτύπησα το κουδούνι κατά τις δύο τα ξημερώματα. Η τσατσά ευγενική μεν τυπική δε, χωρίς να κάνει τη διαφορά όπως μία άλλη κυρία που πέτυχα την πρώτη μου φορά εκεί. Προγράμματα 40 απλό, 50 με 69 ΚΑΙ μασάζ παρακαλώ, τα ενδιάμεσα δε τα θυμάμαι, 90 πρωκτικό 100 φουλ (χωρίς πρωκτικό). Δεν κρατήθηκα και τσίμπησα πρωκτικό. Την κοπέλα ΔΕΝ την είδα στο σαλόνι γιατί ήμουν αποφασισμένος ότι θα πέρναγα (και καλά έκανα απ'ότι αποδείχτηκε). Μπαίνω στο δωμά. Ντουζιέρα, νιπτήρας, μαντηλάκια, ιστορίες τα πάντα.Αράζω κανά δεκάλεπτο χαζεύοντας αμεικάνικη gonzo τσόντα (το αγαπημένο μου είδος!) και τσουπ ανοίγει η πόρτα. Άμα αρχίσω πάλι να λέω για πρόσωπο θα ακουστώ γραφικός μιας και είπα τα ίδια για την Κλαούντια. Ρε πούστη μου δεν ξέρω αν φταίει το ότι είναι Ελληνίδα (θα επανέλθω σε αυτό) αλλά πραγματικά με μάγεψε η φατσούλα της. Πολύ γλυκιά κοπέλα που αν την πετύχαινα κάπου 10000000% θα της την έπεφτα (αν έβρισκα το κουράγιο). Ήταν κάτι τελείως διαφορετικό από το average face των βορειοανατολικών μπλοκ που συνήθως παίζουν στα στούντιο. Στο σώμα ήταν busty η Ευούλα. Σόρρυ για τον αγγλικό όρο αλλά δε μου έρχεται ελληνικός. Ζουμπουρλούδικη ας το πω. Ακριβώς στα γούστα μου δηλαδή. Βυζί ατελείωτο και στητο-σφηχτό που με έστειλε αδιάβαστο! Γαμάτη πεταχτή ρώγα. Ύψος δεν ξέρω να υπολογίζω. Νορμάλ θα την έλεγα, 1.60-165 μπορεί να πέφτω κι έξω. Κωλαράκι σένιο και σφιχτό. Ξεκινάμε με χαδάκια και πίπα. Μαστόρισσα η Εύα. Και deep throat και παιχνίδια με γλώσσα και λίγα δοντάκια όσο χρειάζεται και μάλιστα για αρκετή ώρα. Να σημειώσω εδώ ότι για πρώτη φορά με ρωτάει επαγγελματίας αν θέλω να μπω ή να συνεχίσει την πίπα κάτι το οποίο με χαροποίησε. Ανεβαίνει στην αρχή από πάνω, μετά ιεραπόστολος και μετά 4. Στύση φουλ μία είχα μία δεν είχα αλλά δε μου φταίει η Εύα. (μου φταίει ο καριόλης που γέμισε τον κόσμο αφροδίσια και φοράμε όλοι σκουφί να μην κρυώσουμε). Ωραίες κραυγούλες ωραίες κουβέντες ωραία προσποίηση γενικότερα. Περνάμε στο κουλουράκι της. Σφιχτό και στενό κι ωραίο γενικά. Δε με φρέναρε αλλά κι εγώ δεν την έσκισα ένεκα ελλειψης σκληρότητας. Υπερφιλότιμες προσπάθεις κατά τη διάρκεια όλης της πράξης να με σηκώσει μία με στόμα μία με χέρια τόσο που άρχισα να ντρέπομαι για το χρόνο που αφιέρωνε σε αυτό. Με τα πολλά της λέω να τελειώσω στο στήθος της πράγμα το οποίο δέχτηκε. Βγάζω τον καταραμένο σκΌΦΙ και δως του!!! Εκεί το χάρηκα. Άδειασα πάνω στις βυζάρες της και το ευχαριστήθηκα. Μπήκε για μπανάκι, κανα πεντάλεπτο κουβεντούλα να της λέω εγώ τον πόνο μου κι αυτή να δίνει συμβουλές (αρκετά καλές μπορώ να πω..) φιλάκι και γεια σας. Κι επανέρχομαι στο ότι είναι Ελληνίδα που ανέφερα πιο πάνω. Οκ ελεεινήδες ελειινήδες και όλοι έχουμε φάει τα μούτρα μας αλλά εμένα με έφτιαξε που πήδηξα ένα κοριτσάκι από τη μαμά πατρίδα αφ'ενός σαν ιδέα, αφετάιρου σαν πρόσωπο, τύπο σώματος και λοιπά και ίσως το πιο σημαντικό λόγω γλώσσας. Ούτε να στήνω αυτί να καταλάβω τι μου λέει με τα σπαστά ελληνικά, ούτε να ψάχνω τις πιο απλές λέξεις για να καταλάβει τι θα της πω και προπάντων, να μη με πιάνουν τα γέλια όταν ακούω ατάκες του στυλ "σκίσει του μονί μο μουρό μου. ακ ναι γκαύλα είσι" ΕΛΕΟΣ! Συνοψίζω. Κατ'εμέ πολύ όμορφη κοπέλα στο πρόσωπο και busty στο σώμα που από υπηρεσίες είναι αστέρι και λόγω γλώσσας υπάρχει πολύ καλή επικοινωνία! Κι όπως είπα και της ίδιας " Βάλε φωτό το πρόσωπο σου να σου ερχόμαστε κάθε μέρα και να μην προλαβαίνεις!!!" Θα ξαναπάω όταν ξαναγεμίσω.... Καληνύχτα συναγωνιστές.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Αυγούστου 11, 2009
Όνομα κοπέλας
Εύα
Υπηρεσίες
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
12 Μαϊ 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
13
Likes:
4
Πόντοι:
616
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού