Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.8 128 10
Γενική βαθμολογία
 
4.2
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
3.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
4.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
3.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
3.0
Επίσκεψη στο εν λόγω μαγαζί με φίλο που είχε καταθέσει παλαιοτερα,με καλή γνώμη και αφού ήταν την ώρα που ξαναμιλάμε στο μαγαζί διαθέσιμη μόνο η σουζανα και η Χριστίνα είπα να επιλέξω την Χριστίνα,λόγω της ήδη εμπειρίας μου με σουζανα..Στα του αγώνα,πλήρωσα 40 με ελεύθερο στοματικο,της είπα ότι είναι η δεύτερη μου φορά φανερά αγχωμένος και το κατάλαβε, μου έβαλε τον σκούφο για το στοματικό,δεν μίλησα,συνεχίσαμε και ήταν κυριολεκτικά ένα κομοδίνο, βέβαια δεν την αδικώ ίσως να μην της έβγαζα το κάτι και εκείνης..Εν ολίγοις για να μην κουράζω με σεντόνια.. έδωσα τα χρήματα μου και δεν ικανοποιηθηκα,παρόλο την ομορφιά της που την θεωρώ πολύ μουναρα..αυτά από εμένα,καλό βράδυ συναγωνιστές και καλά γαμησα..

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιουνίου 07, 2022
Όνομα κοπέλας
Χριστίνα
Προκαταρκτικά
Ναι
Κόστος
40€
Θα την ξανασυναντούσες;
Όχι
Νέο Μέλος
Εγγραφή:
10 Ιουν 2022
Μηνύματα:
Κριτικές:
1
Likes:
6
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 sotosdep2

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
10 Ιουνίου, 2022
Πολλοι φευγουμε χωρις να χυσουμε, και αρκετοι χωρις καν να γαμησουμε-για ΠΟΛΛΟΥΣ λογους -μην το ψαχνεις…αν εισαι πιτσιρικας ενταξει..γαμησες…το γαμησι με τις πουτανες δεν προκειται να γεμισει ποτε οσο με μια γυναικα σε αναπτυγμενη σχεση -ασχετα τι λενε οι μεγαλο-μπουρδελογαμιαρηδες εδω μεσα- και μονο που πας για να γαμησεις χωρις αυθορμητισμο με καποτα μια ξενη ειναι αστα να πανε-αλλοι παλι ειναι γεννημενοι ακριβως για αυτο…καλα γαμησια σε ολους μας …
review reaction 1 Geokoro
10 Ιουνίου, 2022
Ανάμεικτα τα συναισθήματα μου φίλε..η πρώτη μου φορά με την σουζανα ήταν πολύ πιο κομπλέ αλλά και πάλι ήταν λίγο κάπως η δεύτερη τώρα όπως έγραψα πιο πάνω,ξέρεις είναι και το άγχος της πρώτης φοράς και λίγο η ντροπή και η κούραση..θα ξαναδοκιμάσω με μια άλλη κοπελα αλογομουνα έτσι όπως μαρεσει από το συγκεκριμένο μαγαζί ίσως και αλλάξει η εμπειρία..
review reaction 1 Letsgobrandon2
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2