Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.7 75 10
Sex Studio 91291
Γενική βαθμολογία
 
6.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Ψάχνοντας που θα εξερευνήσω για κάτι καινούριο πέρα από τα γνωστά ονόματα έπεσε στο άλλο σάιτ στο μάτι μου η Αλινα !
Στις φωτό πολύ καλή ,δεν φαίνεται το πρόσωπο της ,αλλά δεν απέχει πολύ σε τίποτα .είναι λίγο πολύ ότι φαίνεται και στις φωτό .
Ήταν ντυμένη με ένα δίχτυ ολοσωμο χωρίς εσώρουχο μαύρο τακούνι και μαύρο σουτιέν .
Δεν σκέφτηκα καν και αφού αυτός ήταν ο σκοπός μου πέρασα .
Η κοπέλα με πολύ διάθεση μπήκε μέσα με χαιρέτησε ,πιάσαμε λίγο συζήτηση και αρχίσαμε να μπαίνουμε στο νόημα .από την αρχή μου άρεσε που δεν παίρνει κακόβουλες πρωτοβουλίες και ότι πάει να κάνει πρώτα σε ρωτάει αν σε βολεύει η αν κάτι δεν σου αρέσει ..παιχνίδι λίγο για αρχή ,πιασίματα ελεύθερα χωρίς γκρίνια και χωρίς να επιδιώκω φυσικά κάτι έξω από τα συμφωνηθέντα.μετα από λίγο πέρασε το προφυλακτικό όπου ξεκίνησε μια πίπα πολύ καλή μπορώ να πω ,σαν κάτι που απολαμβάνει και δεν βιάζεται ..αφού ήμουν ήδη πολύ ετοιμος πλέον πήρα πρώτοβουλια να ξεκινήσω γιατί τόσο που αφαιρέθηκα άμα την άφηνα παίζει να με τελείωνε στην πίπα ..ήρθε απο πάνω όπως ήμουν ξαπλωμένος και αφού ξεκίνησε να μπαίνει με πολύ καλό Ρυθμό και λίγο σπρώξιμο από μένα βέβαια που ήμουν πολύ ανάμενος από πριν ήρθε το τέλος .
Πιστεύω ότι θα την ξανά τιμήσω για κάτι πιο δυνατό την επόμενη φορά ,αφού είδα ότι το κατέχει και έχει πολύ εμπειρία πάνω στο επάγγελμα.
Τα γούστα βέβαια ποικίλουν οπότε να ξέρετε ότι δεν είναι ούτε μιλφ ,ούτε teen είναι κάτι ενδιάμεσο πιστεύω ..
Μια καλή επιλογή αλλά δεν θα υπερβάλλω.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιουνίου 06, 2022
Όνομα κοπέλας
Αλίνα
Προκαταρκτικά
Ναι
Κόστος
40€
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
DEWARSS
Μέγας
Εγγραφή:
11 Φεβ 2018
Μηνύματα:
Κριτικές:
11
Likes:
17.442
Πόντοι:
3.796
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 kassler, ST@Lone, savvass και 1 ακόμα μέλος

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού