Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.1 1017 10
Sex Studio 824486
Γενική βαθμολογία
 
7.2
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Καλημέρα. Παρόλο που έλεγα ότι όταν γράφω μία κριτική για κοπελιά θα το κάνω μόνο την πρώτη φορά που πάω μαζί της, η Νανά και η κατάσταση δεν μου επιτρέπουν να μείνω σιωπηλός. Λεπτομέρειες για την εμφάνιση της Νανάς στην 1η κριτική μου η στις Φώτο στο site. Οπότε κατευθείαν στο ζουμί της υπόθεσης. Πήγα το Σάββατο κατά τις 6 στο μαγαζί ξέροντας ότι είναι η Νανά. Πήγα έχοντας ακριβώς 40 Ε πάνω μου αφού αυτό ήξερα ότι είναι η τιμή για απλό και μασάζ. Σημείωση, πάντα κρατάω το ακριβές αντίτιμο πάνω μου και ούτε σεντ παραπάνω για τον φόβο των Ιουδαίων… Εκεί υπήρξε το πρώτο σοκ. Η τιμή για απλό και μασάζ είναι πλέον 50 Ε. Άτιμε πληθωρισμέ – που είναι και μηδενικός μάλιστα -. Βέβαια έχει προστεθεί και το 69 στα 50 Ε. Αφού συνεννοήθηκα με την κα Ρούλα στην υποδοχή, με τα χίλια, ζόρια βέβαια και χάρη στο ότι είχα συνεννοηθεί και με την Άντζελα, δέχτηκε στα 40 να έχω και μασάζ….. Κλάψ. Θα ήθελα να φάω το γατάκι της…. Έρχεται μέσα, ξεκινάμε το πρόγραμμα και όσο μου κάνει μασάζ της λέω τι παρεξήγηση έγινε και μου έκανε δώρο το γατάκι της…. Περιποιημένο και καθαρό γατάκι, πολύ γευστικό. Μετά από πάνω αυτή, μετά ιεραποστολικά, μετά στα 4 με μένα όρθιο και την Νανά στην άκρη του κρεβατιού, και μετά στα 4 πάνω στο κρεβάτι όπου και με έφτιαξε τρελά. Άρχισα ένα δυνατό και σε μεγάλη διάρκεια σφυροκόπημα όπου και τελείωσα. Σημαντικό ότι καμία στιγμή δεν παραπονέθηκε για την ένταση, αντίθετα σιγόνταρε με τις κραυγές τις και τα λόγια της…… παραδέχομαι, ότι μέχρι στιγμής η Νανά είναι αυτή που μου ταιριάζει από τις κοπέλες που έχω γνωρίσει στο μαγαζί… Και έχω γνωρίσει κάμποσες πλέον…. Next time Claudia

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Αυγούστου 08, 2009
Όνομα κοπέλας
Νανά
Υπηρεσίες
HARD19
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
21 Μαϊ 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
11
Likes:
70
Πόντοι:
246
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού