Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.1 1017 10
Sex Studio 824402
Γενική βαθμολογία
 
5.1
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
3.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
3.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
4.0
νικολ,η απολυτη ξενερα σε οποιο γ@μιση εχω ριξει στην ζωη μου.

αυτην την γκομενα μονο για να την κοιτας ειναι και τιποτα αλλο.

αμα δεν το πας το επαγγελμα τραβα αλλου.

ξεκινησα με σκοπο να περασω καλα την παρασκευη και μου το βγαλε ξινο.

οχι το ενα οχι το αλλο,οχι το παραλλο,κατσε ρε σκασε εσυ τα λεφτακια σου οπως ΕΓΩ τα εσκασα σε σενα και μαλιστα ενα 100ευρο,που δεν το αξιζεις με την καμια,και μετα κανε οτι θες,νταξει???τα δικα μου λεφτακια εσκασα σε σενα,και οχι μονο δεν περασα καλα,αλλα ηταν απο τα πιο ξενερωτα γ@μισια που εχω ριξει.

δεν προλαβαινω που λετε να μπω μεσα της,και μου λεει "χαλαρωσε οχι τοσο γρηγορα",που ουτε καν προλαβα να αναπτυξω ταχυτητα,στα 5 δευτερολεπτα να μπαινωβγαινα 2 με 3 φορες,και μετα να μου πεταει το θεικο "μην βγεις εξω...".κατσε ρε μανταμ,δεν θες γρηγορα,δεν θες να βγω εξω,να τον αφηνα στασιμο καλυτερα?αλλα θα τελειωνα μετα απο καμια 3χιλιετιριδα ετσι.μετα ακουμπουσα το στηθος της αρχιζε αυτη τα τσι και τα τσου κοινως δυσανασχετουσε.οσων αφορα απο συμμετοχη το απολυτο 0νικο.για το π..τσο βογγητα που μεχρι και οι πετρες το καταλαβαιναν,καθολου χαδια η φιλια οπουδηποτε,και η αποθεωση ηρθε οταν μπηκα απο την πισω τρυπα,εκει αρχισα να νευριαζω και να ξενερωνω μη την παρτυ της,δεν σεβαστηκε τιποτα και κυριως τον πελατη της,με αποτελεσμα να μην τελειωσω με τις μαλακιες της,και σηκωθηκα και εφυγα.σας την προτινω ανεπιφυλακτα μοναχα αν θελετε να ριξετε κανα ομθαλμολουτρο,καθως απο σωμα ειναι μακραν θεσπεσιο αλλα στα υπολοιπα καθιστε σπιτι και τραβηχτε μαλακια ή παρτε ωτοασπιδες για να μην την ακουτε.εγιναν και αλλα τα οποια και μονο που τα σκεφτομαι μου ρχεται να παω και να την βρισω,ΑΛΛΑ...εγω θα ξαναπαω και απαξ και κανει παλι τα ιδια δεν υπαρχει περιπτωση να λαβει αυτη και η τσατσα την ηπια αντιδραση μου που εδειξα αυτην την φορα.



Οσων αφορα την βαθμολογια μου,αν το αριστα ειναι το 8 στην εμφανιση της κοπελας τοτε καλως το εβαλα,και ειναι και το μονο που αξιζει πανω της.απαλη τρυφερη επιδερμιδα,με αψογες αναλογιες και σιγουρα ενω σου υποσχεται τρελα γ@μισια,δυστυχως πεφτεις στο κενο.



απο συμμετοχη της κοπελας??εγω νομιζα πως γ@μουσα καμια απο αυτες τις κουκλες(δεν το εχω κανει και ουτε θα μπω στον κοπο να το κανω..)που πουλανε στα σεξ σοπ.ευτυχως και αυτο λογο τιμης μου πηρε πιπα διχως το σκουφακι.



το μονο που με χαλασε στο δωματιο ειναι ο χαμηλωτατος φωτισμος,κατα τα αλλα το σαλονι ειναι ομορφα διακοσμημενο.



η τσατσα θα παρει ενα 3αρακι,γιατι οταν ενας πελατης σου ερχεται και καταναλωνει το εμπορευμα σου ωφειλεις να τον σεβεσαι,και οχι να μου καθεσαι αραχτη και να τον χαιρετας ενω καθεσαι στον καναπε η οπου αλλου εχεις στρωσει κωλο.



ενα 10ρι για το παρκινγκ καθως βρηκα γρηγορα χωρο για να βαλω τα ποδια με τα οποια ηρθα.



για την σχεση αποδοσης/τιμης,no comment,just 4...



θα τα πουμε την επομενη φορα που θα παω...

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιουλίου 31, 2009
Όνομα κοπέλας
Νικόλ
Νέο Μέλος
Εγγραφή:
20 Απρ 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
1
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού