Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.2 204 10
ΠροβεβλημένηHot
Sex Studio 455417
Γενική βαθμολογία
 
5.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
3.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
3.0
Ιζαμπε΄λ γαλλίδα κοντοπουτανο μελαχροινο με μεγαλο στηθος. Πηρα προγραμμα με ελευθερο στοματικο και περιμενα στο δωματιο. Ηρθε και ξεκινησε σχεδον χωρις προκαταρκτικα ακαποτη πιπα. Μετα της ειπα για 69 με το που την ακουμπησε η γλωσσα μου αρχισε να τιναζεται σαν να την χτυπησε ρευμα. Κακο σημαδι και μετα απο κανα λεπτο με σταματησε. Πρωτη σταση ιεραποστολικο μετα απο ουτε 2 λεπτα μου λεει να αλλαξουμε. Παμε στα 4 μετα απο παλι ουτε δυο λεπτα μου ειπε παλι να αλλαξουμε. Την ρωτησα γιατι μου λεει δεν εχουμε χρονο και να με τελειωσει με πιπα. Την ανεβασα απο πανω με κοιταζε σαν να βαραγε σκοπια μεταμεσονυχτια και περιμενε την αλλαγη. Τελικα τελειωσα με το χερι. Παρολο που εχει το σωμα ειναι ξεπετα εντελως προσπαθει να σε τελειωσει σε 5 λεπτα.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Μαΐου 20, 2022
Όνομα κοπέλας
Ιζαμπέλα
Προκαταρκτικά
Όχι
Κόστος
70€
Θα την ξανασυναντούσες;
Όχι
cervantes
Ανώτατος
Εγγραφή:
5 Σεπ 2007
Μηνύματα:
Κριτικές:
185
Likes:
4.072
Πόντοι:
14.175
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Johnstef, Autokinitas, giorgiodelafuentes2 και 5 άλλα μέλη

Σχόλια

4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
27 Μαΐου, 2022
Μαύρο στις καριολες .
Ο μέσος Έλληνας δουλεύει ολόκληρη μέρα για να βγάλει 70 ευρώ και κάτι ξεπετατζουδες προσπαθούν σε 10 λεπτά να σε ξεπεταξουν.
27 Μαΐου, 2022
Πλαστικά τα βυζιά;
K
koulourakias
27 Μαΐου, 2022
Τόσο καλά;;; Και μέχρι τώρα είχε μόνο καλές κριτικές
28 Μαΐου, 2022
Τη δεύτερη φορά που τη συνάντησα είχα κι εγώ παρόμοια εμπειρία. Όχι μεν σε σημείο να κάνει ξεπέτα, μου φάνηκε όμως λίγο βιαστική. Κακό δικό της, αυτή θα χάσει αν της βγει το όνομα της ξεπέτας. Κρίμα γιατί έχει ωραίο κορμί και ξέρει να ανάβει τον επισκέπτη της.
4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4