Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.5 190 10
Γενική βαθμολογία
 
8.1
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
9.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Πολλά έχουν ειπωθεί για την Σοφία εδώ μέσα και μου κίνησαν την περιέργεια να περάσω να δω τι παίζει. Μπαινοντας η τσατσα ήταν ευγενική και πρόσχαρη, εξήγησε τα προγράμματα και παίνεψε και η ίδια την κοπέλα. Το απλό ξεκινάει από 40 , στα 50 μου ανέφερε ένα «χαλαρά»μετά πάει 60 ελεύθερο στοματικό και ου το καθεξής για τα υπόλοιπα προγράμματα . Όταν ρώτησα τι σημαίνει «χαλαρά» μου απάντησε «θα έχεις πιο πολύ χρόνο» (δλδ εννοούσε 15 λεπτά). Πήρα το απλό και μετά το καθιερωμένο ντουζ περίμενα την Σοφία να έρθει στο δωμάτιο. Ο χώρος γενικά καθαρός και ωραίος. Ήρθε η Σοφία η οποία από εμφάνιση είναι όπως έχει περιγραφεί από άλλους συναθλητές . Ξανθιά σχετικά ψηλή για γυναίκα, μιλφοκατασταση κάπου στα 40+ συμπαθητικό πρόσωπο, στήθος μεσαίο προς μικρό με ρώγα ανταπόκρισημη, ωραιο κωλαρακι και μουνακι καθαρό. Πρόσχαρη και cool για πρώτη γνωριμία χαμούρεμα με φιλάκια (χωρίς γλώσσα) και πέρασμα καποτας με ωραία πίπα (χωρίς βιασύνες). Στα υπόλοιπα του αγώνα κάναμε 2 στάσεις ιεραποστολικό και στο πλάι. Ωραία συμμετοχή με φιλάκια ενδιάμεσα και ψυθίριςμα λόγια στο αυτί και κατάθεση μετά από λίγο. Λίγο κουβεντούλα μετά όπου φαίνεται χαλαρό τυράκι και δείχνει να τις αρέσει να σε ευχαριστήσει. Την συνιστώ για όποιον δε θέλει να πετάξει τα λεφτά του.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Μαΐου 19, 2022
Βάρδια επίσκεψης
Όνομα κοπέλας
Σοφία
Προκαταρκτικά
Ναι
Κόστος
40€
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
7 Απρ 2022
Μηνύματα:
Κριτικές:
22
Likes:
633
Πόντοι:
311
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 crucifix, Tiger Ver., savvass

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού