Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.4 163 10
Γενική βαθμολογία
 
6.2
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
4.0
Νύχτα μεγάλης Τρίτης,υποτονική κίνηση στα μπουρδέλα με αρκετά σπίτια κλειστά...Την Αναστασία την είχα δει κανά δυο μέρες πριν και μου άρεσε οπότε είπα να την επισκεφθώ με την ησυχία μου.
Ξανθιά ουκρανή,όμορφο πρόσωπο,νταρντανούλα αλλά με σωστή κατανομή οπότε δε τη λες χοντρή.Στο σαλόνι δείχνει μικρότερη αλλά από κοντά θα έλεγα ότι είναι σίγουρα 30-33 χρονών.Φωτογραφίες της υπάρχουν στο άλλο σάιτ...Η συνάντηση έγινε από κάτω ακριβώς στο red night που είναι της ίδιας αλυσίδας

Είναι γνωστό ότι η συγκεκριμένη αλυσίδα χρεώνει όλα τα προγράμματα ακριβότερα από τα υπόλοιπα σπίτια χωρίς να παρουσιάζει και τίποτα μουνάρες συνήθως που θα πεις χαλάλι το κάτι παραπάπω...Οπότε όταν η τσατσά είπε 70ε για γυμνό τσιμπούκι με 69 την ρώτησα πολύ απλά και χωρίς καμιά πίεση αν το αφήνει 60ε και το δέχτηκε αμέσως

Πρόσχαρη η κοπέλα με το που μπήκε μιλάει κάτι λίγα αγγλικά....τελοσπάντων ξάπλωσε και άρχισα το μπαλαμούτι από πάνω της κάτι φιλάκια στα χείλη στην αρχή,ρώγες κλπ...εμένα το μυαλό μου όμως ήταν στο ζουμερό μουνάκι της οπότε όταν κατηφόρησα τη μούρη μου και άρχισα να παίρνω την πρώτη μυρωδιά,έκλεισε τα πόδια της και μου λέει αυτό είναι άλλο πρόγραμμα είναι στα 70ε.
Της εξήγησα ότι η τσατσά το δέχτηκε και έτσι συμφωνήσαμε αλλά δε με πίστεψε Κεφάλι σε τοίχο!....την λέω αλήθεια σου λέω ρώτα την αν θες...αλλά αυτή εκεί βράχος δε λύγισε με τίποτα.Την λέω δηλαδή αν σου δώσω 10ε είσαι εντάξει?και μου απαντάει πότε θα μου τα δώσεις...εννοώντας να σηκωθώ αμέσως να τα βγάλω από το παντελόνι και να της τα δώσω.
Τελοσπάντων δε το έκανα γιατί θα ένιωθα πολύ μαλάκας...

Η ουσία είναι οτι ξενέρωσα απίστευτα,μου έφυγε αμέσως η όρεξη και είπα τελείωσε το παιχνίδι...Βέβαια η κοπέλα με την ευγένεια της και τα νάζια της δε μου άφησε περιθώριο να εκνευριστώ όπως θα συνέβαινε σε άλλη περίπτωση.Μου ξεκίνησε μια χαζοπίπα όπου μου τον έσφιγγε πολύ με το χέρι και τον έστριβε προς τα κάτω...δεν υπήρχε περίπτωση να καυλώσω έτσι.
Την έβαλα να μου γλείφει τις ρώγες και τον έπαιζα,ρίξαμε και γλωσσόφιλα...είπα θα με παρατήσει κάποια στιγμη και θα μου έδινε έτσι πιο έυκολα το άλλοθι να την μαυρίσω με λιγότερες ενοχές αλλά πρέπει να παραδεχτώ ότι ήθελε να τελειώσω.Οποτε της πρότεινα να τη χύσω στο στόμα,το σκέφτηκε λίγο αλλά μου λέει αφού δεν κάνουμε σεξ εντάξει...με ύφος όμως ότι σου κάνω πολύ μεγάλη χάρη

Συμπέρασμα...η κοπέλα είναι πρόθυμη αλλά από τη στιγμή που δεν συνεννοήθηκαν σωστά με την τσατσά εμένα με ξενέρωσαν,δεν πήρα αυτό που ήθελα,μου χάλασαν τη διάθεση και αυτό που μένει και με την απόσταση καποιων ημερών είναι ότι έδωσα 60ε για να βαρέσω μια μαλακία Μαλακία.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Απριλίου 19, 2022
Όνομα κοπέλας
Αναστασία
Προκαταρκτικά
Ναι
Κόστος
60€
Θα την ξανασυναντούσες;
Όχι
al pacino
Τιμημένος
Εγγραφή:
5 Ιουλ 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
293
Likes:
9.430
Πόντοι:
12.525
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Yatoputso, alladalla, Tiger Ver. και 5 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
04 Μαΐου, 2022
Μην εισαι απολυτος οτι ηταν θεμα συννενοησης.
Μπορει και να ειναι και κολπακι της μιας η της αλλης.
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1