Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.4 43 10
Sex Studio 64517
Γενική βαθμολογία
 
7.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Δρομοι χωρις καθολου κινιση στην αθηνα και οι αντοχες μου δεν επαρκουσαν αλο,επρεπε να κανω την καθιερωμενη μου βολτα στα στεκια,χτυπαω για ξεκινημα ιερα οδο κ ιακχου που με εκπληξη αυτη την φοορα ειδα νεα κυρια στην πορτα αξισου ομως ευγενικη μπορω να πω χωρις πολλα λογια.μπαινω σαλονι κ με προετοιμαζει για Ελενη,Αλληνοαιγυπτια 20 ετων πολυ υπομονετικη αν χρειαστει κ πολυ καλη σε αυτο που κανει με λιγο χρονο στο χωρο μολισ 4 μηνες κ φυσικα μου ειπε κ το προγραμμα που διαπιστωσα οτι κανει πολλα!!!σε 5 λεπτακι σκαει μυτη στο σαλονι η ελενη,δερματινα εσωρουχα που αφεινε ακαλυπτο το αρκετα μεγαλο στηθος της και ολο ναζι με χερετα,καλησπερα μωρο μου εγω ειμαι η ελενη μου λεει κλεινωντας το ματι,φυσικα και περασα δωματιο,θεωρω πως δεν ειχα να ψαξω κατι αλλο,ομορφο γυναικειο σωμα στηθος μεγαλο ηληκια μικρη και διαθεση καλη με την πρωτη ματια,πηρα απλο προγρμμα για δοκιμη κ σε 3 λεπτακια ημουν στο κρεβατι με ελενη!πολυ καλα και πετυχημενα χαδακια,σουπερ π..α και σφυροκοπημα σε 5 στασεις,το μωρο αξιζε με το παραπανω,σιγουρα θα παω ξανα πολυ συντομα για την δοκιμη της πισω πορτας που δυστηχως δεν το εκανα σημερα.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Αυγούστου 04, 2009
Όνομα κοπέλας
Ελένη
Νέο Μέλος
Εγγραφή:
8 Ιουλ 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
4
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού