Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.9 155 10
Sex Studio 169821
Γενική βαθμολογία
 
6.2
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
6.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
5.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Είναι η πρώτη φορά που γράφω για την ειρήνη, αν και έχω πάει πάρα πολλές φορές.
Εντάξει, Η γυναίκα ογκόλιθος της πρωινής ζώνης μια κατηγορία μόνη της και δικαιολογημένα για μένα πάντα κρατιέται σταθερά στις πρώτες προτιμήσεις αρκετών.
Όντως όπως έχουν αναφέρει πολύ αν ψάχνετε. Εμφανίζεται θα την βρείτε οπότε καλό θα ήτανε να ψαξετε κάπου αλλού.
Μιλφ τουλάχιστον 45 ετών η οποία κάνει την τσατσά μόνη της με παραπάνω πια σήματα πρόστυχο ύφος αλλά και γεμάτο οξυδέρκεια.
Το καλωσόρισμα της πάντα Πρόσχαρο τα προγράμματα της πάντα τις ίδιες τιμές ίσως να κάνει καλύτερες τιμές σε αυτούς που ήδη ξέρει αλλά βέβαια όπως κάθε άνθρωπος και κάθε κοπέλα στο χώρο έχει κι αυτή τις καλές και τις κακές τις μέρες.

Στο πρόγραμμα των 100 με τζακούζιΤα έδωσε όλα όπως πάντα.

Πολύ ωραία πίπα γλείφω κώλοι δάχτυλα στον κώλο για όσους είμαστε μερακλήδες γλωσσόφιλα και χρόνος παραπάνω από μισή ώρα
Τελείωσα στο στήθος και στην κοιλιά της αν και είχα το ορίστε και το ελεύθερο να τελειώσω που θέλω

Τώρα για αυτούς που λένε ότι χύνεις ελεύθερα στο στόμα της δεν το γνωρίζω καθώς δεν είμαι και φανατικός του αθλήματος έχω βάλει πλώρη όμως να το ανακαλύψω έτσι για το γαμώτο

Σίγουρα είναι μία επιλογή με δυο τρεις άλλεςΠου είναι τα συγκρατηρια της περιοχής
Η γυναίκα βγάζει πολύ καβλα και είναι πεντακάθαρη μουναρα Ρουμάνα

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Απριλίου 26, 2022
Βάρδια επίσκεψης
Όνομα κοπέλας
Ειρήνη
Προκαταρκτικά
Ναι
Κόστος
100€
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
Almanaco
Σεβαστός
Εγγραφή:
22 Ιουλ 2019
Μηνύματα:
Κριτικές:
10
Likes:
5.713
Πόντοι:
1.336
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 2 review reaction 1 Πέτροςαλανι, Διαγραμμένο μέλος 221537, Alexandros55 και 3 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
02 Μαΐου, 2022
Την πήρα 2 φορες ήτανε πολύ δυνατηΚουλ Νέο στανταράκι θα γίνει η θεία Ειρήνη, πραγματικά τα αξίζει τα λεφτά της! Πόση ώρα σε κράτησε με το πρόγραμμα των 100;
DC
Don Corleon7
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1