Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.0 143 10
Sex Studio 363759
Γενική βαθμολογία
 
7.5
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Πριν βγώ έξοδο λέω δεν ρίχνω και έναν να στανιάρω λίγο. Βλέπω Χρύσα στις Βάρδιες και θυμήθηκα την συζήτηση που κάναμε στο νήμα των Στούντιο. Καρφί για στούντιο λοιπόν και η Τστατσά μου παρουσιάζει την Χρύσα. Για όσους δεν γνωρίζουν πρόκειται για 30αρα μοντελέ Αλβανίδα (Μάλλον έχει μεγαλώσει εδώ,τα Ελληνικά της είναι πολύ καλά) στην κοψιά του προσώπου φέρνει λίγο στην Φουρέιρα όχι στα μάτια όμως,μοντελέ σώμα,2αρι βυζί και κωλάρα έξτρα σπέσιαλ. Παράβολο και βουρ για δωμάτιο. Δωμάτιο μέσα όλα τα κομφόρ και καθαρό όπως αρμόζει σε στουντιο.Μετά από κανα δεκάλεπτο τσουπ και η Χρύσα.Μια παρατήρηση για το πρόσωπό της,έχει αρχίσει και κόβει λίγο επ ουδενί σε τραγικό βαθμό αλλά ο τρόπος ζωής επηρεάζει όπως και να το κάνουμε. Την έγδυσα εγώ κάτι που γουστάρω να κάνω πάρα πολύ. Άρχισα να γλύφω τις ρώγες και αυτή να μου παίζει χαλαρά τον πούτσο μου,δεν τσίνισε γιατί αλλές ουτε για πλάκα προκαταρκτικά αμα δούν οτι είσαι καβλωμένος κίολας. Μου έκανε μια πολύ ωραία πίπα αλλά δεν την άφησα πολύ γιατί ήθελα να της τον χώσω,την πήρα σε missionary στην αρχή μετά της λέω για ένα reverse cowgirl όπου χούφτωνα την κωλάρα της και λέω ας τελειώσω στα 4 χαστουκίζοντας την κωλάρα. Καλή συμμετοχή χώρις υπερβολικά ουρλιαχτά. Εν κατακλείδι,πρόκειται για καλή περίπτωση και από άποψη απόδοσης και εμφάνισης δεν θα κλάψεις τα λεφτά σου επ ουδενί απλώς ίσως και να φανεί λίγο διεκπεραιωτική σε κάποιους. Καλά γαμήσια σε όλους

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Απριλίου 15, 2022
Όνομα κοπέλας
Χρύσα
Προκαταρκτικά
Ναι
Κόστος
50€
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
Le Blanc
Σεβαστός
Εγγραφή:
27 Νοε 2018
Μηνύματα:
Κριτικές:
27
Likes:
4.242
Πόντοι:
1.446
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 perseas, spor48, Mpratan και 7 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
17 Απριλίου, 2022
Ωραίο μουνί η Χρύσα !!! Έτσι!
Δαχτυλάκι έβαλες ? Ματάκι
review reaction 3 Le Blanc
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1