Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.2 203 10
ΠροβεβλημένηHot
Sex Studio 453748
Γενική βαθμολογία
 
7.6
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
9.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Πιστεύω ότι όταν επισκέπτεσαι οίκο ανοχής, στούντιο ή μπουρδέλο, η γυναίκα με την οποία θα συνευρευθείς πρέπει να είναι χυμώδης, πληθωρική, να ικανοποιεί το αρχετυπικό πρότυπο της πόρνης που, υποσυνειδητά, ικανοποιεί τη συνεχή και μάταιη αναζήτηση της μητρικής αγκαλιάς. Και ναι, δεν πρέπει να είναι όμορφη, αλλά σέξι με τον ιδιαίτερο τρόπο που απαιτεί το σκηνικό. Περνούσα από έξω και είπα να σταματήσω, έχοντας πολύ καιρό να επισκεφτώ «σπίτι». Ούτως ή άλλως η παρακμή που εκπέμπει η γύρω περιοχή λειτουργεί ως αφροδισιακό. Μου άνοιξε η Lina (Linaki). Θα μπορούσε να είναι και η τσατσά του μαγαζιού. Είναι μία ψηλή, πληθωρική Τσέχα γύρω στα 40 και κάτι. Κάποτε θα νοείτο ως τσολιάς. Σήμερα όχι. Το βλέμμα της όμως έχει τη ζεστασιά της πόρνης που σε κάνει να αισθάνεσαι ναυτάκι του 6ου Στόλου έτοιμοι να διδαχθεί θα μυστικά του έρωτα. Πήρα το απλό πρόγραμμα των 50 ευρώ, διότι, βασικά, τόσα είχα επάνω μου. Αλλος πελάτης δεν υπήρχε. Ε, λοιπόν αγαπητοί δεν το περίμενα. Αφού έκανα ντουζ και τυλίχτηκα με την πετσέτα, η Lina ήρθε στο δωμάτιο με ένα χαμόγελο σαν ουράνιο τόξο μέσα στη νύχτα. Ξεντύθηκε με νάζι, την πείραξα και με πείραξε. Η διέγερση μου ήταν ήδη προχωρημένη και της επέτρεψε να βάλει εύκολα το προφυλακτικό ξεκινώντας μία αισθησιακή και βαθιά πίπα. Και καθώς είδε ότι ήμουν αρκετά προχωρημένος στο μονοπάτι της ηδονής, μου πρότεινε να διακόψουμε, προκειμένου να απολαύσουμε και τα της διείσδυσης. Πράγματι, μετά από ανάπαυλα δευτερολέπτων, ακολούθησε συνεύρεση σε πληθώρα στάσεων με την ίδια να επιδίδεται ενθουσιωδώς σε cowgirl, συνεχίζοντας σε reverse και ύστερα στα τέσσερα και μετά ιεραποστολικό για αρκετή ώρα, όπου επήλθε και το τέλος. Με φωνές, ζεστά χάδια, πεταχτα φιλιά και καμία πίεση χρόνου. Ακόμα και η αγκαλιά με τα χάδια στο τέλος είχαν κάτι από GFE. Εκτιμώ πως ήταν το πιο VFM sex που έχω κάνει, θα το έβαζα δε με άνεση δίπλα στο σεξ που κάνεις στο πλαίσιο της σχέσης.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Απριλίου 05, 2022
Όνομα κοπέλας
Lina
Προκαταρκτικά
Ναι
Κόστος
50€
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
17 Δεκ 2005
Μηνύματα:
Κριτικές:
31
Likes:
590
Πόντοι:
290
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 giorgiodelafuentes2, Autokinitas, olddog και 1 ακόμα μέλος

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού