Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.0 22 10
Sex Studio 38576
Γενική βαθμολογία
 
9.4
Εμφάνιση κοπέλας
 
9.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
10.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
επειδη θα βρισκομαι απο σημερα για καποιες μερες Αθηνα ειπα να κανω την πρωτη μου επισκεψη στο γνωστο μου απο παλια στουντιο στην παιωνιου 10...θυμαμαι απο παλια εκει τα καλυτερα γαμησια με ωραια ομολογουμενως τεμαχια που εφερνε,γιαυτο δεν εκανα κοπο να κανω μπουρδελοτσαρκα αφου ετσι κι αλλιως ημουν και κουρασμενος...η τσατσα ευγενεστατη οφειλω να σημειωσω και στην υποδοχη αλλα και οταν εφυγα που ρωτησε κιολας αν ηταν ολα καλα πραγμα που ακους σπανια..η κοπελα βικτωρια μου ειπε,ξανθια πλατινε κοντο μαλλακι,πολυ ωραιο σωμα,βυζι τουμπανο σιλικονατο με ωραια αισθηση και ομορφο προσωπακι...πηρα το προγραμμα με 70 ευρω,με γλειψιματακι..50 ειχε το απλο που βεβαια ειναι ανετοτερο απο τα αντιστοιχα δικα μας προγραμματα στην θεσσαλονικη απο χρονο..πολυ καλη διαθεση,ευγενεια,με αφησε να γλειψω οσο ηθελα τις βυζαρες και τις πεταχτες ρωγες της,δαχτυλα στο μουνακι ελευθερα,φιλακια στο σωμα και στον λαιμο ελευθερα,απλα μου ειπε σιγα σιγα για τα δαχτυλα και σεξ σε δυο στασεις πρωτα αυτη απο πανω και μετα σφυροκοπημα στα τεσσερα πολυ δυνατο...βογγητα στο φουλ,βρωμολογα οσα θες και γουσταρεις να καυλωσεις...τελεια περιπτωση για εκτονωση πρωτης βραδιας εδω με δυο λογια.αυριο θα δουλευει κεφαλληνιας 75 βραδυ μου ειπε οποτε μαλλον θα δοκιμασω και κατι αλλο αν ξαναπαω στο συγκεκριμενο μαγαζι...ο χωρος οπως τον θυμομουν με μπολικους καθρεφτες να απολαμβανεις πανοραμικα θεα,καθαρος,λιγο σκοτεινος για τα δικα μου γουστα,ανετα κρεβατια,μεγαλα δωματια...μονο για τζακουζι ή κατι τετοιο δεν ρωτησα απο βιασυνη αλλα θα το ξαναδω το θεμα...και για οσους δεν ειναι απο αθηνα και ερχονται επισκεπτες απο αλλου πλεονεκτημα η ευκολη προσβαση απο σταθμο λαρισης και μετρο..αυτα με την πρωτη πρωτευουσιανικη εντυπωση ενος σαλονικιου και θα επανελθω αυριο...

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Αυγούστου 02, 2009
Όνομα κοπέλας
Βικτώρια
G
Εγγραφή:
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού