Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.6 74 10
Sex Studio 176844
Γενική βαθμολογία
 
5.1
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
4.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
5.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
3.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Απογευματακι κανω στασή στο μέρος και μπαίνω. Δούλευε μόνο η Εμμυ, κοντουλα, ομορφα ματια και χειλακια κοκκινα ζουμερα. Μπάινω στο δωματιο και μετα απο 5 λεπτακια εμφανιζεται μονο με το στρινγκακι της και ξεκινάει δουλεια. Η πιπα της φανταστικη με εναλαγες ρυθμου ενώ στα 4 το τοπιο ηταν ωραιο. Αλλαξαμε αλλες δυο στασεις και τελειωσα. στα μειον της ειναι οτι -σε μενα τουλαχιστον- δεν ηταν καθολου επικοινωνιακή.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Φεβρουαρίου 27, 2022
Βάρδια επίσκεψης
Όνομα κοπέλας
Emmy
Προκαταρκτικά
Όχι
Κόστος
20€
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
27 Μαρ 2022
Μηνύματα:
Κριτικές:
16
Likes:
255
Πόντοι:
290
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
30 Μαρτίου, 2022
έχει εξελιχθεί σε μεγάλη φόλα! η βαριεστημάρα της βαράει κόκκινο πλέον ούτε να μιλήσει δε θέλει
02 Απριλίου, 2022
Η αλήθεια είναι ότι έχει φάει χιλιόμετρα πουτσες και πολλές απανωτές διπλοβαρδιες.
Μια φορά με μένα δεν μπορουσε να πάρει τα πόδια της .
Αλλά αυτό δεν ενδιαφερει τον πελάτη.
Οταν δεν μπορεις κάτσε σπίτι σου .
review reaction 1 Helluvatime
08 Απριλίου, 2022
Χωρίς να θέλω να προσβάλω ούτε να κρίνω κανέναν και άσχετα με το αν η κοπέλα είναι κουρασμένη ή όχι, αντικειμενικά με 20€ ο χρόνος που έχεις είναι γύρω στα 10 με 12 λεπτά που με το ζόρι φτάνει για μια γρήγορη ξεπέτα. Άρα είναι δύσκολο να μείνει χρόνος και για επικοινωνία πέρα από ένα τυπικό γεια, δυο κουβέντες να πεις πάει το 10λεπτο πέρασε. Ειδικά αν δεν την γνωρίζεις κιόλας την κοπέλα τι να πείτε σε λίγα λεπτά; Λογικό μου φαίνεται να μπει κατευθείαν στο ψητό για να προλάβει πριν τελειώσει ο χρόνος και χτυπήσει η πόρτα. Αν ήταν πρόγραμμα μισάωρο και πάνω και δεν ήταν επικοινωνιακή τότε οκ να το δεχτώ σαν αρνητικό αλλά στο 10λεπτο το θεωρώ λίγο άτοπο και άδικο για την κοπέλα. Μια χαρά επικοινωνιακή είναι γενικά όσο πρέπει χωρίς υπερβολές και στα χρόνια που είναι στην Ελλάδα έχει μάθει και καλά Ελληνικά από το 0. Σε αυτά τα λεφτά δε βρίσκεις και πολλά vfm και σε εμφάνιση και σε υπηρεσίες. Προσωπικά για εμένα δεν θα έκανα τον κόπο να πάω για 10 λεπτά και να περιμένω αναμονή εκεί, εκτός αν έμενα δίπλα και πεταγόμουν κάποια ώρα που δεν έχει κόσμο. Αυτά πάντα κατα τη δίκη μου προσωπική γνώμη, ο καθένας κρίνει από τις εμπειρίες του.
review reaction 1 Johnstef
3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3