Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.0 143 10
Sex Studio 364282
Γενική βαθμολογία
 
8.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Γνωστή παρουσία η Μιχαέλα στον χώρο είπα να ξαναπεράσω μια επίσκεψη. Το studio αρκετα προσεγμένο και καθαρό σαν χώρος με ενδιαφέρουσες παρουσίες. Πήρα το πρόγραμμα με ισπανικό(εννοείται) και χαλάρωσα στο δωμάτιο. Όταν ηρθε η Μιχαέλα ξεκινήσαμε για λίγο κουβέντα και μετα βουρ στον πατσα(βυζαρες) με ισπανικό. Στην συνέχεια πιπα στην οποία δίνει πόνο. Πρώτη στάση με αυτην από πάνω και θεα απίστευτη στην συνέχεια άλλες 2 στάσεις με αρκετά καλή συμμετοχή, δεν σε αγχώνει να κάνεις πιο γρήγορα οπότε το απολαμβάνεις αρκετά. Για τελειώμα, με δική της πρωτοβουλία πίπα ενώ την χαίδευα σε όλο το σώμα.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Φεβρουαρίου 20, 2022
Βάρδια επίσκεψης
Όνομα κοπέλας
Μιχαέλα
Υπηρεσίες
Κόστος
70€
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
cervantes
Ανώτατος
Εγγραφή:
5 Σεπ 2007
Μηνύματα:
Κριτικές:
185
Likes:
4.072
Πόντοι:
14.175
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 olddog, Mpratan, spor48

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
10 Μαΐου, 2024
Κρίμα που δεν δουλεύει πια εκεί. Έκανε τα καλύτερα καταρτικά. Δεν θα ξεχάσω που μου φιλούσε τον λαιμό, το στήθος, την κοιλιά και τις ρώγες με παθος. Ούτε θα ξεχάσω που μου ακουμπούσε τις βυζάρες τις πάνω στο πουλί μου και γινόταν πύραυλος σε χρόνο dt. Επίσης δεν θα ξεχάσω που όταν την είχα στο ιεραποστολικό μου χαΐδευε το κεφάλι και την πλάτη μου. Χρυσή Ιερόδουλη, απο τις πολύ λίγες και σωστή επαγγελματίας. Πίπα επίσης εξαιρετική.
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1