Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.6 74 10
Sex Studio 176805
Γενική βαθμολογία
 
7.9
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Οπως λεω και στον τιτλο το αστερακι η λατινα Μισελ επεστρεψε ετσι δεν αφησα την ευκαιρια να παει χαμενη και πηγα να καταθεσω.Μελαχρινο μωρο απο Βενεζουελα με ομορφη φατσουλα,μικρο βυζι,ωραιο κωλι,αδυνατισμενη σε σχεση με την προηγουμενη θητεια της.Στα του αγωνα και του δωματιου μπηκε ευδιαθετη και μοσχομυριστη ηρθε κοντα μου και αρχισα να της γλυφω τα βυζακια και να την χουφτωνω στο κωλι.Στη συνεχεια ξαπλωσα και ηρθε πανω μου και μου εγλυφε το αυτι και το λαιμο ενω επαιζε και με το εργαλειο.Μετα εβαλε την καποτα και αρχισε το πνευστο ενω περασε και απο μπαλες για λιγο.Εγω παραλληλα επιανα και χαιδευα το ωραιο μουνακι της.Οταν σταματησε την πιπα την εβαλα ιεραποστολικο και αρχισα το εργο γλυφωντας της το λαιμο και τα βυζακια ενω ανταπεδωσε και αυτη.Για τελος την εβαλα στα τεσσερα και με θεα το ομορφο λατιν κωλι της εβλεπα την πουτσα μου να βεντουζαρετε απ' τα μουνοχειλα της μεχρι να ερθει το τελος.Μου εδωσε μαντηλακι να καθαριστω και με αποχαιρετησε με ενα φιλακι στο μαγουλο.Μην περιμενετε τρελες υπηρεσιες αλλα για οποιον θελει ενα λατιν μωρακι φιλικο προς τη χρηση ειναι μια χαρα το κοριτσι.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Μαρτίου 05, 2022
Βάρδια επίσκεψης
Όνομα κοπέλας
Μισέλ
Προκαταρκτικά
Ναι
Κόστος
20€
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
Tsarkalakos
Ανώτατος
Εγγραφή:
30 Ιαν 2011
Μηνύματα:
Κριτικές:
302
Likes:
4.508
Πόντοι:
16.491
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Cocoilcocoil, olddog, giorgiodelafuentes2 και 3 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού