Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.5 73 10
Sex Studio 136777
Γενική βαθμολογία
 
6.1
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
6.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
ΣπασίκλαςΜπαίνοντας μέσα με υποδέχτηκε η ευγενική τσατσα και μετά από λίγο κατέφτασε η ομάδα μπάσκετ της Ταυλάνδης....5 κορίτσια με διαφορετικό ύψος είχε πολύ πλάκα αν τις βλέπεις στη σειρά και αφού στάθηκαν μπροστά μου άρχισαν να σχολιάζουν στη γλώσσα τους και να κρυφογελάνε.....εγώ έπαιξα αμπεμπαμπλομτουκιθεμπλομ και κατέληξα στην Άννα, την ψηλότερη, δηλαδή κανονική προς το κοντό για εμάς της γηραιάς ηπείρου, με ωράιο φυσικό βυζί και καλοσχηματισμένο ποπό. Μπήκα στο δωμάτιο και μετά από λίγο ήρθε κι εκείνη....της είπα λίγα αγγλικά να σπάσει ο πάγος και μετά με άφησε να τη γδύσω και αφού τριφτήκαμε λίγο ξάπλωσα και ξεκίνησε ένα αισθησιακό και αργόσυρτο μπουκιτσί που με άναψε αρκετά. την έφερα μετά από πάνω και ήταν υπέροχη με πνιχτές κραυγές που έδιναν πολύ ρεαλιστικά την αίσηση gfe που μου αρέσει....μετά την έβαλα από κάτω με τα πόδια στους ώμους μου και δοκίμασα τις αντοχές της....με αγκάλιαζε συνέχεια και μετά από κανά τρίλεπτο τη γύρισα στα τέσσερα που είχε υπέροχη θέα και έκανα την κατάθεση μου στο εντεράκι της(με σκουφάκι πάντα). Γενικά οι ταυλανδές για μένα που μου αρέσει το gfe είναι ασύγκριτα καλύτερες από οτιδήποτε άλλο

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιανουαρίου 14, 2022
Όνομα κοπέλας
Anna
Προκαταρκτικά
Ναι
Κόστος
40€
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
Μέλος
Εγγραφή:
12 Αυγ 2007
Μηνύματα:
Κριτικές:
6
Likes:
114
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 giorgiodelafuentes2, EH2018, ΦΑΚΙΡΗΣ

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
05 Μαρτίου, 2022
Καλησπερα φιλε
οταν λες "καταθεση στο εντερακι της" εννοεις οτι δινει κωλο?
γιατι δεν μου προκυπτει κατι τετοιο
Ευχαριστω για την απαντηση εκ των προτερωνΚαπέλο
06 Μαρτίου, 2022
όχι στο μουνι ήθελα να πω δικό μου λάθος
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2