Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.9 75 10
Γενική βαθμολογία
 
9.9
Εμφάνιση κοπέλας
 
10.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
10.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
για την εμφανιση της κοπελας..δεν περιγραφω αλλο..μελαχρινο μελανουρι με μακρυ ισιο μαυρο μαλλι,τελεια κωλαρα και αρκετα αφρατουλα πλεον πραγμα που καθολου δεν με χαλαει,ενω και τα βυζακια της για τους λατρεις του φυσικου και οχι της σιλικονης ειναι απλα υπεροχα και εχουν φοβερη υφη...κλασικα επειδη ηρθα απο διακοπες για λιγο ειπα να κανω κατι πιο σπεσιαλ και δεν εχασα...πηρα το κλασικο τζακουζι με σεξσοου..μπηκαμε μαζι στο τζακουζι,φιλιομασταν,χαιδευομασταν και κουβεντιαζαμε.πολυ περιποιητικη εριχνε πανω μου νερακι με σαπουναδα και με χαιδευε τρυφερα ενω με το ποδαρακι της χαιδευε τον πουτσο μου που ειχε αρχισει να καυλωνει..βγηκαμε και ξαπλωσαμε στο κρεβατι..πιπα πολυ καλυτερη απο την αλλη φορα με το προφυλακτικο παντα να περνιεται με το στομα,ενω εγω με τον δονητη γαμησα την μουναρα της στην συνεχεια..μου κανε και δωρεαν session ποδολαγνειας αφου με αφησε να της γλειψω τα δαχτυλακια των υπεροχων ποδιων της με το ασπρο βαμμενο νυχακι.την επομενη φορα της ειπα να τα βαψει κοκκινα για χαρη μου...αφου η καυλα μου ειχε φθασει πλεον στο ζενιθ την ξεσκισα βαζοντας την απο κατω στην ακρη του κρεβατιου και με δυνατο σφυροκοπημα τελειωσαμε μαζι..μετα απο τετοιο γαμησι μου εκανε καποιες τελευταιες μαλαξεις στον πουτσο μου να φυγει και η τελευταια σταγονα,χαλαρη κουβεντουλα και οχι βιασυνη να φυγει οπως κανουν οι περισσοτερες.. αν δεν βιαζομουν να καταθεσω κι αλλου θα επεφτε χαλαρα και δευτερος γυρος και πολυ γρηγορα μαλιστα.συμπερασμα:το μωρο δεν παιζεται και λιγο πριν αποσυρθει οριστικα αποδεικνυει οτι αν και παλια δεν περασε η μπογια της καθως δινει ρεσιταλ σεξουαλικης ερμηνειας.οσοι δεν εχουν δοκιμασει να σπευσουν και γρηγορα μεχρι τελος αυγουστου,αλλα συμβουλη αν τα εχετε δωστε κατι παραπανω σε κανενα καλο προγραμματακι,θα εχετε σπεσιαλ περιποιηση..και για ολα τα γουστα..γενικα τελευταια ισως λογω του οτι τελειωνει,ισως και λογω καλοκαιριου που εχει πεσει η δουλεια ειναι πολυ πιο χαλαρη στο θεμα χρονου και διαθεσης για αλλαγη στασεων.αυτα για οσους ειναι προιδεασμενοι απο παλιοτερα αρνητικα..το προγραμμα ειναι δε-τρ-τε πρωι απο 11 ως τις 8 αλλα μπορει να παιζουν και εκτακτες εμφανισεις βραδια οποτε περαστε να δειτε ή ρωτηστε τηλεφωνικα

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιουλίου 29, 2009
Όνομα κοπέλας
Άννα Μαρία
G
Εγγραφή:
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού