Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.8 92 10
Γενική βαθμολογία
 
3.6
Εμφάνιση κοπέλας
 
5.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
3.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
3.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
4.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
3.0
Οτι χειρότερο εχω ζησει
Μπαινω στο στουντιο και η τσατσα μου λεει τα γνωστα βγαίνει η κοπέλα ΟΛΙΑ την λένε Ρωσιδα μαυρομάλλα κτλ μου λεει η τσα δεν μιλάει ελληνικά αλλά μιλάει Αγγλικά μου κάνει η κοπέλα ενα πολύ εντυπωσιακό σαλονάρισμα και μου λεει στα Αγγλικα οτι κάνει τα πάντα πάντα λέω τέλεια μου λεει γυμνη πίπα με 30 και μπάινω η τύπισσα πάει σε δίπλα δωμάτιο με αλλον πελάτη τελειώνει και έρχεται Αμέσως σε μενα χωρίς καν να παει μέσα για μπάνιο ουτε λόγος σχετικα στο μεσοδιαστημα ειχα ζητησει πετσετα για μπάνιο η τσα ξύνησε κάπως και μου έδωσε ενα μικρο μικρο πετσετακι το οποιο μαλλον δεν ηταν και πολύ πλυμένο τελως πάντων. Μπαίνει η κοπέλα και αρχίζει να τριβεται πάνω μου και να βγάζει κάτι κραυγές λες και ήταν τρελή !! επείσης μου ελεγε κατι στα ρωσσικα που δεν καταλάβαινα και μαλλον με εβριζε. αρχίζει να μου τον παιζει με το χερι πολύ δυνατα και να προσπαθει να με κάνει να χύσω της λέω οκ πίπα τώρα αλλά τίποτα με τα πολλά μου λεει 30 only happy end πίπα 40..... τι να κάνω σηκόνομαι και της δινω ενα 10αρικό ακόμα και μου λεει ΝΟ ΝΟ 40 ΜΟRE NO 10 εκει έγινε χαμος βγηκα στην τσα της είπα τι εγινε μου αρχισε τις μαλακιες οτι κανενας δεν εχει κανει παραπονο κτλ και κάπως ετσι εφυγα ΑΧΥΣΤΟΣ

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Φεβρουαρίου 17, 2022
Όνομα κοπέλας
Όλια
Προκαταρκτικά
Όχι
Κόστος
30€
Θα την ξανασυναντούσες;
Με τίποτα!
greggreg24
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
21 Νοε 2017
Μηνύματα:
Κριτικές:
7
Likes:
996
Πόντοι:
361
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Alexandros55, Galinickos, Tiger Ver. και 2 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού