Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.1 64 10
Γενική βαθμολογία
 
8.5
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
10.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Μιλφ Σουζάνα Τσέχα γύρω στα 45, πολύ ψηλή και αδύνατη, όμορφο πρόσωπο με λεπτά χαρακτηριστικά και πιασμένα τα μαλλιά κότσο πάντα. Αριστοκρατική σαν σύνολο κερδίζει πολύ και με τα ψηλοτάκουνα που φοράει αλλά χάνει στο δωμάτιο όταν γδυθεί λόγω χαλαρότητας στο σώμα και ειδικά στο στήθος.Την είχα δει αρκετές φορές από το καλοκαίρι και την απέφευγα λόγω του ότι εμφανισιακά δεν είναι στα γούστα μου μέχρι που τη δοκίμασα και έχω πάει τρεις φορές ως τώρα και τη θεωρώ στανταράκι πλέον

Μπόλικο χαμούρεμα στα όρθια με γλωσσόφιλα και δάχτυλο στο μουνακι το οποίο μουσκεύει αμέσως...Μετά στήσιμο στα 4 στην άκρη του κρεβατιού για να γλειψω τη σούφρα της σε βάθος το οποίο απολαμβάνει και βγάζει και βογγητά... Στην ίδια στάση πουτσοτρίψιμο και στο μουνί και στη σούφρα της.
Η πίπα της δεν είναι κάτι ιδιαίτερο αλλά γλείφει και ρουφάει αρχίδια ενώ ενδιάμεσα ανέβαινε και μου έγλειφε τις ρώγες οπότε έχει τον τρόπο της να σε καυλώσει.
Τη γάμησα μόνο σε μία στάση με αυτήν από κάτω γιατί μου άρεσε να βλέπω το πρόσωπο της ενώ αυτή με χαϊδευε και έχυσα και σχετικά γρήγορα για τα δεδομένα μου. Γενικά μου βγάζει κάτι πολύ στοργικό η όλη φάση με τη Σουζάνα. Χαλαρή κουβέντα στο τέλος και στο επανιδείν.

Συμπέρασμα...αθόρυβη αλλά εγγύηση όπως γράφω στον τίτλο, θέλει να σε ικανοποιήσει και να σε κάνει πελάτη της και νομίζω το πετυχαίνει αν κρίνω και από το σύνολο των κριτικών. Δουλεύει και στο Villa και στο Venus και βεβαίως το 7 που έβαλα έχει να κάνει με το χαλασμένο στρώμα το οποίο που και που πρέπει να αλλάζουμε

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιανουαρίου 29, 2022
Βάρδια επίσκεψης
Όνομα κοπέλας
Σουζάνα
Προκαταρκτικά
Ναι
Κόστος
50€
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
al pacino
Τιμημένος
Εγγραφή:
5 Ιουλ 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
293
Likes:
9.430
Πόντοι:
12.525
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 oblivion31, yakuza old boy, Tiger Ver. και 4 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
22 Φεβρουαρίου, 2022
Al μου σορρυ για το θάρρος, πως μπορώ να επικοινωνήσω μαζί σου; Θέλω πολλά να σου παραθέσω και να σε ρωτήσω χωρίς να πρήζω το κοινό!
Από Αφροδίτης και Οδυσσέως μέχρι Γιαννιτσων και μοναστηριού από το 2012 έσω απορίες αλλά κ για το σήμερα! Αν θες στείλε μου στο rubygeokiki@hotmail.con
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1