Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.7 91 10
Sex Studio 165263
Γενική βαθμολογία
 
8.8
Εμφάνιση κοπέλας
 
9.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
9.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Πανεμορφο πιπινι... Μολις την ειδα ρωτησα για αυταρχικο και λαμβανοντας θετικη απαντηση περασα.
Ηρθε υστερα απο λιγο με παντοφλες κι αυτη, της ζητησα να ερθει με τις γοβες οπως κι εκανε. Λεπτη λευκοσαρκη μελαχρινη κοπελα με γλυκο προσωπο, μικρο στητο στηθος εφηβικο, στητη κωλαρα μικρη αλλα πεταχτη, πολυ ωραια σχηματισμενες γαμπες και ποδια (Νο 38). Καπου στο 1,65 πρεπει να ειναι, φοραγε ωραιες γοβες μαυρες, εχει ενα μικρο σημαδακι στο αριστερο μπουτι, κατα τα αλλα ειναι πεντακαθαρη! Μιλαει μετρια αγγλικα, αν μιλας αργα καταλαβαινει καλυτερα, προσπαθει γενικα να βοηθησει, μου εβγαλε ωραια αυρα πιτσιρικας ομορφης αλλα οχι καβαλημενης.
Δεν ειχε ξανακανει αυταρχικο αλλα τα πηγε μια χαρα!
Αρχισα να γλυφω ολο το αγαλμα, μιλαμε για πολυ ομορφο σωμα. Αυτη εκανε οτι μου εριχνε μπατσες στον κωλο, ειχε κι ενα μαστιγιο, εμενα αυτα δεν μου αρεσουν αλλα την αφησα, δεν αντιδρουσα καθολου ομως οποτε καταλαβε οτι δεν μου λενε και κατι και τα εκοψε. Τα ποδια της εχουν πολυ ωραιες καμαρες, εγλυψα τα παντα. Μετα της ζητησα να γλυψει αρχιδια κατι που αρνηθηκε. Της ζητησα να βαλει δαχτυλο οποτε περασε καποτα κι αρχισε, στην αρχη δειλα αλλα μετα μια χαρα. Υστερα απο λιγο επεσα στο πατωμα στα 4 για να μπει με το στραπ, ξεκινησε ωραια και με εφερε κοντα στο τελος οποτε της ζητησα να ανεβουμε στο κρεβατι για ιεραποστολικο. Μπηκε πολυ καλα και ειχε ωραια συμμετοχη, εντωμεταξυ η κοιλια της ειναι πλακα και λιγο γραμμωμενη, το στηθος ορθιο τελειως, το προσωπακι πολυ γλυκο κι επαιρνε και εκφρασεις, ποσο να αντεξω... εχυσα κι αρχισε να βγαζει το στραπ πριν τελειωσω.
Τα ειπαμε λιγο κι εφυγε γοργα.
Συνοπτικα, απειρη μουρανα γλυκια πιτσιρικα που προσπαθει μεχρι ενα σημειο.
Καλες Τσαρκες!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Φεβρουαρίου 04, 2022
Βάρδια επίσκεψης
Όνομα κοπέλας
Σόνια
Υπηρεσίες
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
Ανώτατος
Εγγραφή:
17 Μαρ 2013
Μηνύματα:
Κριτικές:
284
Likes:
4.488
Πόντοι:
10.751
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 PETROSANAL1, faflatas, Yatoputso και 6 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού